The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition Steam (PC) DIGITAL

The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition Steam (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, RPG

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

Toto je česká verze hry pro muve Downloader!

 

The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition obsahuje Morrowind a veškerý obsah datadisků Bloodmoon a Tribunal. Mod Construction Set v tomto balíčku obsažen není.

 

Morrowind, epické singleplayerové RPG s otevřeným koncem vám dovolí vytvořit si a hrát za jakoukoliv postavu, kterou si dokážete představit. Můžete si vybrat, jestli budete následovat hlavní příběhovou linku a najdete zdroj zla, které trýzní zemi, nebo se vydáte na vlastní pěst prozkoumávat vzdálená místa a rozvíjet svoji postavu různými činnostmi ve hře. Díky ohromující 3D grafice, otevřenému konci a úžasné úrovni detailů a interaktivity nabízí Morrowind takový herní zážitek jako žádná jiná hra.

 

V Tribunálu se vydáte do hlavního města Morrowindu s názvem Mournhold, kde potkáte další dva krále-bohy Morrowindu - Almalexii a Sotha Sila. Vaše putování vás zavede do Sotha Silova Clockwork City a masivních epických podzemí, kde na vás čekají zvláštní a smrtící příšery, včetně goblinů, lich lordů a záhadných Fabricantů.

 

Bloodmoon vás vezme na zamrzlé ostrovy Solstheimu, kde si užijete sníh, sněhové bouře a nová stvoření včetně ledových trollů, ledových služebníků a vlků... Dostanete na výběr následovat několik příběhů. Budete mít příležitost bránit kolonii, ujmout se kontroly nad tím, jak se bude kolonie rozvíjet a zlikvidujete vlkodlaky. Nebo se rozhodnete přidat se k vlkodlakům a stát se jedním z nich, čímž dostanete k dispozici úplně nový styl hraní.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Hráč si může vzít svojipostavu z Morrowindu a uložené pozice a pokračovat ve svém dobrodružství v Morrowind GotY Edition.
  • Hráčům Morrowindu přináší dalších 80 hodin hraní a plnění úkolů.
  • Prozkoumejte lesy, jeskyně a sněhem zasypané pláně ostrova Solstheim.
  • Ponořte se do nových podzemí epických rozměrů a navštivte hlavní město Mournhold a Sotha Silovo Clockwork City.
  • Bojujte s novými stvořeními jako medvědi a vlci, lich lordi a goblini, ledoví služebníci a spriggani.
  • Usměrňujte stavbu těžební kolonie a čelte hrozbě divokých vlkodlaků.
  • Staňte se vlkodlakem a podlehněte vaší žízni po lovu.
  • Nové brnění a zbraně včetně Nordic Mail a ledových čepelí.

 

 

© 2011 Bethesda Softworks LLC, společnost ZeniMax Media. The Elder Scrolls, Skyrim, Bethesda, Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, ZeniMax a přidružená loga jsou registrovanými obchodními známkami nebo obchodními známkami společnosti ZeniMax Media Inc. v USA a/nebo jiných zemích. Všechny ostatní obchodní známky a obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows ME/98/XP/2000; procesor 500 MHz Intel Pentium III, Celeron, nebo AMD Athlon; 256 MB RAM; grafická karta se 32 MB videopaměti kompatibilní s Direct3D s podporou 32-bitového barevného zobrazení a podporující DirectX 8.1; DirectX 8.1; 1 GB volného místa na disku; zvuková karta kompatibilní s DirectX 8.1


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet