Sword Legacy Omen (PC) DIGITAL

Sword Legacy Omen (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, RPG

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Obsah her, označených tímto ratingem je považován za vhodný pro všechny věkové skupiny. Jistá úroveň násilí je (v humorném kontextu) akceptovatelná (Bugs Bunny nebo Tom & Jerry). Dítě by nemělo asociovat postavu na obrazovce s postavami reálného života, hra neustále naznačuje, že jde o čirou fantazii. Hra neobsahuje zvuky ani scény, které by mohly dítě vyděsit, nenarazíte v ní ani na vulgární výrazy.

Popis„Než nastal Artušův zlatý věk byla naše říše ztracená, roztříštěná a v úpadku. Království byla rozdělena slepou sobeckostí, zlomená Británie pohroužená v beznaději."

 

Vládce Mercie byl zavražděn, vaše láska unesena a ztratil jste domov. Jste Uther, rytíř, který upadl v nemilost, budete vést družinu odpadlíků a plnit náročné mise a úkoly. Vytvoříte nejistá spojenectví, abyste získali mýtický meč Excalibur a porazili posedlého touhou po moci vévodu z Wessexu.

Dokažte své taktické schopnosti a prozkoumejte všech pět říši a také nebezpečné lokace. Zamrzlou pevnost skrývající temné tajemství, staré opatství změněné na ohavnou mučící komoru, a také mystický ostrov Avalon. Nenechte se vlákat do pastí a zachraňte ty, kteří vás potřebují. Využitívejte schopností každého ze svých hrdinů abyste vyřešili hádanky a přemohli nepřátele. Máte ve svých rukou osud celé Británie... ale za jakou cenu?

Boj ve Sword Legacy: Omen je vždy výzvou. Jako stratég budete muset naplánovat svůj postup se čtyřmi hrdiny najednou. Buďte však připraveni se přizpůsobit a improvizovat, protože výsledky se vždy mění na základě zvolených schopností a možností útoku.NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VLASTNOSTI:

Taktické bitvy:

Uvědomte si důležitost strategického umístění a využívejte účinné kombinace dovedností.

Volný průzkum:

Když nebojujete, prozkoumávejte okolní prostředí, hledejte dokumenty, sbírejte poklady, řešte hádanky a odhalujte tajemství.

Přizpůsobení družiny:

Přizpůsobte hrdiny vašemu stylu hry, spravujte družinu a postupujte díky tomu, že odemknete více než 70 jedinečných pasivních nebo aktivních dovedností.

Hordy nepřátel a jedineční bossové:

Bojute proti hordám zákeřných nepřátel a čelte silným nestvůrám, jakými jsou např. zástupy nakažených, bludní rytíři nebo krvežíznivý drak, ve vyčerpávajících bitvách.

Stresový systém:

Využijte veškerou svou sílu k tomu, abyste zvítězili, ale pokud vyčerpáte svou sílu vůle, vaši hrdinové propadnou panice.

Interaktivní prostředí:

Prozkoumejte okolí a provádějte chytré smrtící tahy; odpalujte sudy s výbušninami a vytlačujte nepřátele přes okraj.

Oldschoolová grafika v temném stylu:

Vychutnejte si krásnou estetiku klasických animací spojených s pochmurnými vizuály inspirovanými komiksy.

Alternativní verze klasického mýtu:

Zažijte legendu o Artušovi jako nikdy předtím. Slavné postavy a známá místa jsou zasazena do vyzrálého příběhu pomsty, cti, spiknutí a alchymie.

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

  • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
  • Operační systém: Windows 7 64-bit
  • Procesor: Intel i5-760 @ 2.8GHz / AMD Ryzen 5 1400
  • Paměť: 4 GB RAM
  • Grafická karta: Nvidia GTX 650 / AMD Radeon HD 6850
  • Pevný disk: 2 GB volného místa

DOPORUČENÉ:

  • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém

 

Sword Legacy Omen ©2018 Team17. Developed by Firecast Studio and Fableware Narrative Design. Team17 is a registered trademark of Team17 Digital Ltd. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners. All rights 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet