Lords of the Fallen Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL

Lords of the Fallen Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, RPG

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráčů by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

 

 

V éře Prastarých byla na pozemském světě ustavena vláda boha zla, který si zotročil veškeré lidstvo. Strach v srdcích lidí ale začal zvolna přerůstat v hněv, až přišel čas Velkého povstání a boje za svobodu. Po triumfálním vítězství lidé Padlého boha odvrhli a nastolili nový řád... a zrodil se svět, ve kterém zlo nemělo místo a žádný hřích nemohl být vykoupen.

 

O několik tisíc let později se svět opět chvěje strachem, tentokrát před nájezdy démonických bytostí, jejichž legie se valí z temné říše, lačnící po nevinných duších. Lidé si v zoufalství zvolí nečekaného šampióna – vyděděnce, hříšníka a usvědčeného zločince, který už neměl nikdy spatřit světlo světa – muže jménem Harkyn. Se svým mentorem Kaslem se nyní Harkyn musí vydat ke zdroji všeho zla a postavit se služebníkům Padlého boha.

 

Čeká vás svižná akční RPG hra vynikající komplexním a náročným systémem boje zblízka. Rychlost a účinnost nepřátelských útoků přímo závisí na použitých zbraních, zbroji a dovednostech. Když všechno ostatní selže, prorazte nepřátelské řady pomocí zakázané magické síly.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Vydejte se na velkolepou výpravu při které navštívíte lidská i démonická království.
  • Postavte se na bojišti mocným Pánům – generálům rhogarské armády.
  • Prozkoumávejte rozlehlý, temný fantasy svět.
  • Zvažujte každý svůj krok, protože na vašich volbách může záviset celý váš osud.
  • Vyzbrojte se legendárními zbraněmi a zbrojí z rozsáhlého arzenálu.
  • Zvolte si jednu ze základních tříd – válečníka, klerika nebo zloděje – a vytvořte z ní pomocí široké nabídky dovedností a zbraní jedinečnou postavu.

 

 

Lords of the Fallen ©2014 CI Games S.A. Všechna práva vyhrazena. Lords of the Fallen je ochranná známka CI Games S.A.

 

Fledge Engine ©Deck 13 Interactive GmbH. Využito na základě licence. Běží na Fireflight Technologies FMOD Ex Sound System. Autorská práva v Enlighten jsou vlastněna nebo licencována Geometrics Limited. Všechna práva vyhrazena. PhysX Technology poskytuje na základě licence NVIDIA Corporation. @ 2002-2014 NVIDIA Corporation. Všechna práva vyhrazena. @ 2014 Valve Corporation. Steamworks a logo Steamworks jsou ochranné známky a/nebo registrované ochranné známky Valve Corporation v USA a/nebo jiných zemích. Loga NVIDIA a logo "The Way It's Meant To Be Played" jsou registrované ochranné známky NVIDIA Corporation. Copyright @ 1997-2014 NVIDIA Corporation. Všechna práva vyhrazena.

 

2701 San Tomas Expressway Santa Clara, CA 95050 USA. Všechna ostatní autorská práva a ochranné známky jsou majetkem jejich výhradních vlastníků.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Minimum:

Operační systém: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8 (pouze 64bitový) Procesor: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66GHz / AMD Phenom II X4 940 @ 3,0 GHz Paměť: 6 GB RAM karty grafika: GeForce GTX 460 DirectX: verze 11, místo na disku: 25 GB volného místa zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c

 

DOPORUČUJEME:

Operační systém: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8 (64 bit pouze) Procesor: Intel Core i7-3770 @ 3,5 GHz / AMD FX-8350 X8 @ 4 GHz Paměť: 8 GB RAM Card grafika: GeForce GTX 560 Ti, DirectX: verze 11, místo na disku: 25 GB volného místa zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet