Lord of the Rings: War in the North (PC) DIGITAL

Lord of the Rings: War in the North (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, Akční, RPG

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

Ve spolupráci s Middle-earth Enterprises se společnost Warner Bros. Interactive Entertainment, jež drží práva na vývoj videoherních titulů založených na literárních i filmových dílech ze světa Pána prstenů, rozhodla ve hře The Lord of the Rings: War in the North spojit původní i nové elementy dohromady. The Lord of the Rings: War in the North je vyspělou RPG videohrou ze světa Středozemě, ve které je klasický RPG model vylepšen o možnost on-line hry se spoluprací až pro tři hráče, kteří se spojí ve vlastním Společenstvu a postaví se Sauronovým silám na Severu.

 

Ve hře The Lord of the Rings: War in the North se z hráčů mohou stát hrdinové slavné bitvy Severu, která byla součástí epické Války o prsten. Dosud neviděná území, části příběhu i postavy Středozemě, stejně jako prvky známé z natočených filmů - na hráče čekají široké možnosti přizpůsobení a vývoje postavy, rozsáhlé možnosti hry se spoluprací či zbraně, schopnosti a zvláštní dovednosti s možností vylepšení.

 

 

 

THE LORD OF THE RINGS: WAR IN THE NORTH software © 2011 Warner Bros. Entertainment Inc. vytvořeno Snowblind Studios, Inc. Všechny ostatní ochranné známky a autorská práva jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena. © 2011 New Line Productions, Inc. Veškerý obsah The Lord of the Rings jiného druhu než od filmů New Line © 2011 The Saul Zaentz Company, d/b/a Middle-earth Enterprises ("SZC"). The Lord of the Rings: War in the North, The Lord of the Rings, a jména postav, události, předměty a místa v nich, jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti SZC pod licencí do Warner Bros Interactive Entertainment. Všechna práva vyhrazena. SNOWBLIND STUDIOS LOGO, WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM & © Warner Bros. Entertainment Inc.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows XP, Windows Vista či Windows 7; Intel Core2 Duo 2,4 GHz nebo AMD 64 X2 4400; 2 GB RAM; GeForce 8600, Radeon HD 2600 či vyšší; DirectX 9.0; 10 GB volného místa na disku; zvukové zařízení 100% kompatibilní s DirectX 9


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet