King Arthur II: The Role-Playing Wargame (PC) DIGITAL

King Arthur II: The Role-Playing Wargame (PC) DIGITAL promo akce

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, Strategie, RPG

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráčů by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

Hra King Arthur byla jedním z největších překvapení roku 2010 a dočkala se ocenění jak u hráčů, tak i u herních recenzentů. Teď se unikátní mix fantasy RPG a real-time strategie vrací v pokračování, které chce posunout hranice žánru ještě dále.

 

Náš příběh se odehrává dlouho poté, co mladý Artuš vytáhl očarovaný meč z kamene, sjednotil válkou rozervanou Británii, dal dohromady Rytíře kulatého stolu a s pomocí Svatého grálu ustavil v Kamelotu mír. Tam, kde legendy obyčejně končí, krutý příběh hry King Arthur II teprve začíná...

 

Hlavní vlastnosti:

  • Temné fantasy. Z krále Artuše je Král mrzák, který se snaží vyléčit a zároveň dát dohromady království rozervané na kusy.
  • Intenzivní souboje s bossy. Hrdina musí čelit unikátním děsivým nepřátelům.
  • Ponořte se do napínavého příběhu, jenž se rozkládá napříč rozsáhlou 3D mapou kampaně a jenž nabízí rytířské questy a jiné speciální události.
  • Široké možnosti nastavení herní kamery, nové animace a podrobný tutoriál dělají ze hry přístupnější a vizuálně působivější zážitek.
  • Zažijte obrovské souboje v reálném čase s tisíci vojáky a létajícími fantasy monstry!
  • Bojujte s nepřáteli, kteří dokážou čarovat a také uplatňovat unikátní válečné taktiky!
  • Na základě vašich rozhodnutí ve hře se zpřístupní speciální obsah, kouzla a jednotky s množstvím nových, unikátních možností.
  • Veďte do boje hrdiny s výjimečnými schopnostmi.

 

 

ⓒ Copyright Paradox Interactive AB

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7; Intel Core 2 Duo (2 GHz) nebo obdobný procesor od AMD; 1.5 GB RAM (XP)/2 GB RAM (Vista, Win7); 16 GB volného místa na disku; grafická karta ATI 3850 512 MB/Nvidia 8800GT 512 MB; DirectX 9.0c nebo vyšší; zvuková karta kompatibilní s DirectX 9c; případně Nvidia (AGEIA) PhysX


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet