Fallout 76 (PC) Klíč bethesda.net

Fallout 76 (PC) Klíč bethesda.net

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, RPG

Jazyková verze:

Polska/Angielska

Ochrana:

Bethesda.net

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi18

Popis

Vítejte ve světě Fallout 76, online předchůdci oceňované série Fallout, kde každý přeživší člověk představuje skutečnou osobu. Pracujte společně, abyste přežili. Pod hrozbou nukleární zkázy hráči zažijí největší, nejdynamičtější svět, který byl kdy v rámci Fallout univerza vytvořen.

 

Den Rekultivace, rok 2102. Dvacet pět let od devastujícího dopadu bomb se ty a tvůj věrný společník z Vaultu zjevujete v post nukleární Americe. Hrajte samostatně nebo s ostatními hráči a objevujte neuvěřitelně rozlehlý a pestrý svět Fallout 76 a postavte se těm nejstrašnějším hrozbám pustiny.

 

KLÍČOVÉ PRVKY:

 • Povstaňte!

Epický otevřený RPG svět od Bethesda Game Studios konečně nabídne multiplayer. Vytvořte se svou postavu s využitím slavného S.P.E.C.I.A.L systému a vydejte se na svou vlastní cestu v nové nezkrotné pustině se stovkami jedinečných lokací. Ať už se rozhodnete pro hraní s přáteli nebo o samotě, čeká na Vás unikátní Fallout dobrodružství jako ještě nikdy předtím.

 • Svět oslnivé nádhery

Zcela nová grafika, nasvícení a technologie tvorby krajiny přivádí k životu 6 odlišných regionů Západní Virginie. Každý region, ať už bujné lesy Appalachia nebo odpudivé karmínové plochy Cranberry Bog, nabídne jedinečné hrozby a odměny. Postnukleární Amerika nikdy nevypadala tak nádherně!

 • Nový americký sen

Využívejte zcela nový konstrukční a montážní program (C.A.M.P.) a vytvářejte či craftujte kdykoliv a kdekoliv. Díky programu C.A.M.P. si kdykoliv vytvoříte tolik potřebný přístřešek, zásoby a zajistíte si bezpečí. Dokonce budete mít možnost vytvářet obchody pro výměnu zboží s ostatními přeživšími. Ale buďte na pozoru - ne každý Vám bude milým sousedem...

 • Síla atomu

Získejte přístup k té nejvíce destruktivní zbrani - atomové raketě, která díky své ničivé síle dokáže vytvořit vysokoúrovňovou zónu se vzácnými a ceněnými surovinami. Rozhodnete se chránit nebo naopak uvolnit ničivou sílu atomu? Volba je na Vás.

 

Obsah aktualizace Steel Reign

Steel Reign přináší rozuzlení dějové linie Bratrstva oceli. Po svém návratu do pevnosti Atlas zjišťujete, že napětí mezi paladinem Rahmaniovou a rytířem Shinem dosáhlo vrcholu. Jak povedete Bratrstvo poté, co ze všech stran přicházejí zprávy o hejnech supermutantů a pohřešovaných lidech? Postavíte se na stranu spravedlnosti, nebo zůstanete oddáni povinnosti? Zdarma pro všechny hráče Fallout 76. Právě k dispozici


 • Nová úkolová linie – Vyberte si, jakým směrem se bude Bratrstvo oceli ubírat, a vyřešte záhady, které stojí za příchodem supermutantů.
 • Nové lokace a vybavení – Odemkněte si jedinečnou výbavu a během průzkumu nových lokací odhalte, co se to děje v Appalachii.
 • Výsledková tabule 5. sezóny – V sezóně „Escape from the 42nd Century“ se na scénu vrací K.D. Inkwellová! Stoupejte žebříčkem vstříc novým odměnám, jako jsou předměty C.A.M.P., kosmetické úpravy a další. Začínáme 7. července.
 • Výroba legendárních předmětů – Pusťte se do práce s legendárními moduly a vytvořte si vlastní 1, 2 a 3hvězdičkové legendární předměty, a to přímo v pohodlí svého vlastního C.A.M.P.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

 • CPU: Intel Core i7 4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz nebo podobný
 • Operační paměť: 8GB
 • OS: Windows 7/8/10, 64 bitový systém
 • Grafická karta: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 285 2GB nebo podobná
 • Pevný disk: 60GB volného místa

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet