Diablo III (PC) DIGITAL

Diablo III (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

RPG

Jazyková verze:

Pełna polska

Ochrana:

Battle.net

Dostupnost:

Nedostupné

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Diablo je třetím pokračováním akčního RPG, které poprvé spatřilo světlo světa na konci roku 1996 a sklidilo veliký úspěch. Za titulem stojí oblíbený Blizzard Entertainment, který trojku vyvíjí od roku 2005. 

Hra přešla do 3D vyobrazení, ale na základě přání mnoha fanoušků série není umožněno rotovat kamerou - povoleno je pouze zoomování. Hra si tak zachovala pevný isometrický pohled třetí osoby vznášející se pod úhlem nad bojištěm, stejně jako známe z předchozích dvou dílů. 

Příběh je opět usazen do světa Sanctuary, na který dopadla kometa. Fanouškům dobře známá postava mága Deckarda Caina je možná jednou z prvních obětí narůstajícího zla. Formuje se nový nepřítel a my se navracíme zpět na stará místa, jako je vesnice Tristramu. Čekají nás i nové lokace a především nové úkoly. Vytvoříte si hrdinu z pěti odlišných tříd, jako jsou: Wizard, Witch Doctor, Demon Hunter, Barbarian a Monk. Každý je vybavený řadou kouzel a schopností. Jako jeden z hrdinů budeme rozplétat epický příběh a zapojíme se do lítých bojů s hordami monster. Budeme vylepšovat svoje vlastnosti a rozvíjet je ve zcela přepracovaném a vylepšeném "RPG stromu". 

Co nás čeká? 

  • Pět charakterů – Wizard, Witch Doctor, Demon Hunter, Barbarian a Monk.
  • Nový 3D engine – obohacen o velkolepé vizuální efekty a fyziku Havok.
  • Četné vnitřní i venkovní prostory.
  • Interaktivní prostředí – zničitelné prostředí pro kladení pastí a efektivní likvidaci příšer.
  • Náhodně generované světy, které způsobí nekonečnou znovuhratelnost.
  • Spousta těch nejhorších monster s unikátními způsoby útoku a rozličným chováním.
  • Kompletně přepracovaný systém RPG, který umožní ještě větší RPG zážitek než kdykoliv předtím.
  • Multiplayer přes Battle.net – zahrejte si se sousedem v Brně, Blavě a nebo v Michiganu.
  • Nephalen Cube, kostka, ve které budeme moci už od začátku rozebírat a spojovat předměty.
  • Cauldron of Jordan, předmět v inventáři, díky kterému je možné prodávat předměty kdekoliv ve světě. Odpadá tak neustálé vracení se do měst.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Parametry WindowsOperační systém Windows® XP/Vista/7Procesor Intel Pentium® D 2.8 GHz nebo AMD Athlon™ 64 X2 4400+Grafická karta NVIDIA® GeForce® 7800 GT nebo ATI Radeon™ X1950 Pro nebo lepší NVIDIA® GeForce® 8600M GTPaměť (RAM) 1 GB (Windows XP), 1.5 GB (Windows Vista/7)Místo na disku 12 GBMechanika DVD-ROMPřipojení k internetu vyžadovánoMinimální rozlišení 1024 x 768

 

Doporučené systémové požadavky:Operační systém Windows® Vista/7Procesor Intel® Core 2 Duo 2.4 GHz nebo AMD Athlon™ 64 X2 5600+ 2.8 GHzGrafická karta NVIDIA® GeForce® 260 nebo ATI Radeon™ HD 4870 nebo lepší NVIDIA® GeForce® GT 330MPaměť (RAM) 2 GBMísto na disku 12 GBMechanika DVD-ROMPřipojení k internetu vyžadovánoMinimální rozlišení 1024 x 768


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet