The Elder Scrolls Online - Morrowind Standard Edition (PC/MAC) DIGITAL

The Elder Scrolls Online - Morrowind Standard Edition (PC/MAC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

RPG, Akční, Hry pro Mac, Online

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Aktivační klíč pro online

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi18

Popis

Edice Standard Edition hry The Elder Scrolls Online: Morrowind obsahuje:

  • The Elder Scrolls Online: Morrowind
  • The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

 

 

The Elder Scrolls Online: Morrowind je další pokračování oceňovaného online RPG produkce ZeniMax Online Studios, The Elder Scrolls Online (ESO). Toto nové dobrodružství umožní fanouškům Elder Scrolls vrátit se na legendární ostrov Vvardenfell, to samé ikonické místo, které se objevilo v otevřeném světě The Elder Scrolls III: Morrowind - hře, která definovala žánr RPG.

 

The Elder Scrolls Online: Morrowind zavádí do hry obrovskou novou zónu, novou třídu hráče - více než 30 hodin hlavní zápletky, nový pokus a nový režim hráč vs hráč v režimu 4 na 4 o 4 pro tři týmy. To bude největší rozšíření The Elder Scrolls Online, který nabízí nové dobrodružství pro veterány ESO i pro nové hráře Elder Scroll.

 

The Elder Scrolls Online: Morrowind

 

HLAVNÍ VLASTNOSTI:

Nový díl síťového rozšíření Elder Scrolls pro všechny

  • The Elder Scrolls Online: Morrowind nově definuje tradiční rozšíření k MMO, dodává spoustu nových funkcí i obsahu, které jsou dostupné i zajímavé pro veterány ESO i pro nováčky.
  • Noví hráči: noví hráči se mohou přenést do světa The Elder Scrolls Online: Morrowind a vytvořit novou postavu bez nutnosti předchozího hraní. Původní ESO je připojeno k The Elder Scrolls: Morrowind, noví hráči tak budou mít přístup ke stovkám hodin dobrodružství v Tamrielu.
  • Stávající hráči: si ESO veteráni budou moci rozšířit váš herní svět a okamžitě vyrazil do Skyrimu, zahájíte nové dobrodružství. Díky říjnové aktualizaci One Tamriel stávající hráči najdou obsah na míru jejich úrovně ihned po prvních krocích na ostrově Vvardenfell. Aktuální hráči budou mít možnost vybrat si, zda chtějí vytvořit novou postavu a začít všechno znovu.
  • Pokud už nějakou dobu nehraješ ESO: The Elder Scrolls: Morrowind, je to skvělý způsob, jak se vrátit k existujícím postávám nebo se pustit do nového dobrodružství. Jelikož ESO nevyžaduje žádné předplatné, můžete jednoduše hru znovu nainstalovat, přihlaste se a začít hrát znovu.

 

Návrat k Morrowind

Vvardenfell je největší území, které bylo kdy přidáno k The Elder Scrolls Online od jeho spuštění. Používá stejné zeměpisné oblasti jako The Elder Scrolls III a také spoustu míst, která stojí za návštěvu. Vydejte se na nebezpečnou cestu po legendárních místech v Vvardenfell, 700 let před událostmi z The Elder Scrolls III, od doků Seyda Neen, přes sopečné Ashlands, husté, plné hub, lesy a překrásné město Vivec, které je v té době založeno.

 

Nová třída - The Warden (Strážce)

 Hráči budou moci využít sílu magie přírody a novou mocnou třídu - The Warden. To je první nová třída od vydání ESO a v souladu s tradicí ESO i celé série Elder Scrolls, hráč si bude moci vybrat řadu dovedností i vytvořit vlastní styl hry. The Warden má také k dispozici nového mocného spojence - War Bear (bojového medvěda), která nikdy neutíká z boje a vždy věrně stojí po boku svého pána.

 

Úžasný příběh Elder Scrolls

 Akce The Elder Scrolls: Morrowind se odehrává asi 700 let před událostmi z The Elder Scrolls III. Hráči vyrazí na neuvěřitelné dobrodružství v legendárním Vvardenfell, navštíví kultovní místa, poznají slavné postavy a budou svědky události, které budou jistě nostalgické pro zkušené hráče Elder Scrolls. Doplněk bude příběh ESO a přidá k němu novou kapitolu. Morrowind zachvátil chaos, a hráč musí pomoci Vivecowi, legendárnímu válečníkovi básníkovi a strážnému Vvardenfell v řešení záhady podivnou nemoc.

 

 

Nový režim hráč vs hráč - Battlegrounds (Bojiště)

Elder Scrolls Online je známé z bitev hráč versus hráč v otevřeném světě, stovky hráčů proti sobě v obří bitvě o nadvládu v Cyrodiil. Elder Scrolls Online: Morrowind představí nový mód hráč vs hráč - režim Battlegrounds - pro dynamické střety 4 na 4 na 4 lokacích podobných tvarem arénám. Hráči se přesunou do Ashlands a najdou své místo mezi nejodvážnějšími veterány v Tamrielu.

 

 

 

 

 

© 2017 ZeniMax Media Inc. Trademarks are the property of their respective owners. All Rights Reserved.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Hra vyžaduje neustálé přípojení k internetu

PC

MINIMALNÍ:

OS: Windows 7 32-bit, Procesor: Intel i3/AMD 3870, Paměť: 3 GB RAM, Karta graficzna: zgodna z Direct X 11.0, 1GB RAM (NVidia GeForce 460/AMD Radeon 6850), DirectX: Verze 11, Síť: širokopásmové připojení k internetu, HDD: 85 GB dostupného místa, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX

 

DOPORUČENÉ:

OS: Windows 7/Windows 8.1 64-bit, Procesor: Quad Core 2.3GHz, Paměť: 4 GB RAM, Grafická karta: kompatibilní s Direct X 11.0, 2GB RAM (NVidia GeForce GTX 750/AMD Radeon HD 7850), DirectX: Verze 11, Síť: širokopásmové připojení k internetu, HDD: 85 GB dostupného místa, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX

 

MAC

MINIMALNÍ:

OS: OS X 10.9, Procesor: Intel Core 2 Duo, Paměť: 4 GB RAM, Grafická karta: NVidia GeForce 460/AMD Radeon 6850 (1GB VRAM), Síť: širokopásmové připojení k internetu, HDD: 85 GB dostupného místa, Dodatková upozornění: OpenGL: 4.1

 

 

DOPORUČENÉ:

 

OS: OS X 10.9, Procesor: Intel i5, Paměť: 4 GB RAM, Grafická karta: NVidia GeForce 640/AMD Radeon 5670 (1GB VRAM), Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem, Miejsce na dysku: 85 GB dostępnej przestrzeni, Dodatková upozornění: OpenGL: 4.1


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet