Gloria Victis (PC) DIGITAL EARLY ACCESS

Gloria Victis (PC) DIGITAL EARLY ACCESS

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, RPG, Dobrodružné, Nezávislé, Online

Jazyková verze:

Pełna polska

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

UPOZORNĚNÍ! Hra se nachází v předběžném přístupu (Early Access) a některé její prvky mohou být v momentu vydání konečné verze změněny.

 

Gloria Victis je MMORPG s velkým důrazem na realismus, zasazená v otevřeném, středověkém světě s prvky low-fantasy. Non-target bojový systém, ve kterém se počítají především dovednosti hráče, otevřené PVP s kontrolou teritoria, rozpracovaný systém řemesel, hospodářství spravované hráči a zralá, rozpracovaná dějová vrstva – to vše podané s pěknou grafikou a neopakovatelnou atmosférou.

Přidej se k jedné ze stran: hrdých Midlandů obývajících rozlehlé, úrodné pláně nebo  mstivých Ismirů z dalekého severu, a zúčastni se konfliktu!

CHARAKTERISTIKA HRY:

 • Non-Target bojový systém – Non-target bojový systém plný akcí, kde se počítají především Tvoje dovednosti a taktika! Ukaž, za co stojíš, a vydobyj si slávu neporazitelného šermíře, vražedně úspěšného lučištníka nebo váženého velitele, který vede oddíly do útoku!
 • Otevřené PVP – Bojuj na život a na smrt v turnajích, při obléhání měst a hradů a v epických bitvách mezi celými armádami!
 • Kontrola teritoria – Dobývej zemi, obléhej nešablonová města a hrady a stavěj opevnění, abys získal převahu v nekončícím konfliktu národů!
 • Novátorský systém Partial Loot – Porazil jsi protivníka? Vezmi si svoji odměnu, vybírej pečlivě, co chceš nepříteli uloupit, avšak spěchej – hodiny tikají!
 • Sláva a hanba – Buď součástí živé feudální společnosti, získej reputaci a šplhej se po feudálním žebříčku, veď přitom spojence k vítězství pod vlajkou Tvé gildie – nebo utíkej a schovávej se jako štvanec!
 • Rozpracovaný systém řemesel – Hledej nejlepší suroviny a materiály, využívej řemeslnické dílny a spolupracuj s jinými, abys zvýšil svoji účinnost a dosáhl mistrovství v jedné z 8 realistických profesí. Hospodaření je ve Tvých rukou – meče nepadají z vlků, nýbrž je vyrábějí kováři!
 • Beztřídní rozvoj postav – Staň se, kým chceš, formuj svoji postavu bez umělých tříd a podle uznání přizpůsob své vybavení, využij přitom stovky dostupných předmětů!
 • Otevřený, žijící svět – Dechberoucí, nepříznivý, dynamicky reagující na Tvé kroky – diferencovaný a ohromující svět Glorie Victis čeká na Tebe!
 • Atmosféra low-fantasy – Zkoumej země podobající se středověké Evropě a Blízkému Východu, odhaluj pradávná tajemství, hledej zapomenuté poklady a postav se čelem stvořením inspirovaným dávnými legendami!

 

UPOZORNĚNÍ

Měj, prosím, na paměti, že Gloria Victis se momentálně nachází ve fázi alfa, proto  můžeš mít určité problémy, a také ne všechny charakteristiky hry již byly implementovány. Přečti si oddíl “Předběžný přístup” viz výše a získáš podrobné informace!

Všechny charakteristiky hry výše popsané jsou stále rozvíjeny a zlepšovány na podkladě připomínek komunity, zatímco ostatní jsou nadále implementovány nebo jsou na našem seznamu úkolů.

 

Funkcionality, které najdete v budoucích aktualizacích:

 • Osedlaní koně – Máš dost chození? Sedni si na koně, vezmi kopí do ruky a útoč na nepřítele – nebo předveď své výjimečné lučištnické dovednosti ze sedla!
 • Epická obléhání – Beranidla, kuše, trebuchety a katapulty – středověké bitevní pole v plné kráse!
 • Plavba a námořní bitvy – Postav kogu, abys mohl dovážet zboží do vzdálených zemí, veď svoji flotilu k vítězství ve válce nebo se staň světově proslulým korzárem!
 • Domy – Postav svůj dům, rozšiř ho a vyzdob – není nic lepšího než domov!
 • Svoboda a imerse – Chceš si na chvíli odpočinout? Zúčastni se rozličných, vedlejších aktivit jako je třeba rybolov, hazard nebo soutěž v pití piva!
 • Rozpracovaná dějová vrstva – Vyber si jednu ze třech hratelných národností, inspirovaných dávnými mocnostmi středověké Evropy a Blízkého Východu – Midlandů, Ismirů nebo Azebů – a zahaj epické dobrodružství, abys objevil jejich bohatou kulturu, historii a náboženské systémy!

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Operační systém: 64bitový systém Windows 7, procesor: Intel Core i3 / AMD Athlon II X4, 2,5 GHz, paměť: 3 GB RAM, grafická karta: GeForce GTX 260, Radeon HD4870 - 1 GB VRAM, DirectX: Širokopásmové připojení k internetu, Místo na disku: 10 GB volného místa, Doplňující poznámky: Požadavky na hry se mohou v důsledku optimalizace změnit.

 

DOPORUČUJEME:

Operační systém: Windows 7 64-bit, procesor: Intel Core i5 / AMD Phenom II X4 2,7 GHz, Paměť: 4 GB RAM, grafická karta: GeForce GTX 660, Radeon HD 7870 - 2 GB VRAM, DirectX: Širokopásmové připojení k internetu, Místo na disku: 10 GB volného místa, Doplňující poznámky: Požadavky na hry se mohou v důsledku optimalizace změnit.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet