Night Call Deluxe Edition (PC) Klíč Steam

Night Call Deluxe Edition (PC) Klíč Steam

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Nezávislé

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

Deluxe Edition obsahuje:

 • hru
 • soundtrack

 

Ulicemi současné Paříže se plíží záhadný sériový vrah. Počet obětí roste a policie pachateli nedokáže přijít na stopu. Vy jste taxikář, kterému se podařilo přežít vrahovy poslední útoky a jen tak tak vyváznout s holým životem. Máte sedm nocí, abyste pomohli zabijáka najít, jinak to policie přišije vám. Příštích pár šichet bude všelijakých, jen ne běžných či bezpečných...

Night Call je nelineární příběhová noirová hra na vyšetřování. Nejste žádný detektiv, ale máte dar. Lidé se ve vaší přítomnosti cítí uvolněně. Mluví. Sdílejí své myšlenky, své pocity, své příběhy... svá tajemství. Pro pasažéry jste víc než jen řidič: jste také přítel, důvěrník, rádce. Voyeur, který dokáže zachytit pravdu pod zamaskovanými, leč velmi skutečnými životy ve Městě světel. A pokud chcete vraha chytit, tyto role budete muset dobře zahrát.

Využijte omezeného času, který máte každou noc k dispozici, abyste získali stopy a zároveň si vydělali peníze na zaplacení složenek. Vozte pasažéry do cíle, poslouchejte jejich příběhy a opatrně vybírejte své odpovědi – někteří z nich jsou obyčejní lidé, kteří si chtějí povídat, zatímco jiní mohou vyjevit stopu, která je pro vaše vyšetřování klíčová. Postupujte podle těch správných vodítek a odhalte nové informace o podezřelých – a zároveň nezapomeňte vydělat dost peněz, abyste si mohli koupit benzin a zaplatit účty.

Dokážete vyřešit záhadu dřív, než bude pozdě? Radši si pospěšte – čas i taxametr běží...


HLAVNÍ VLASTNOSTI:

 • ŽIVOUCÍ A ORIGINÁLNÍ OBSAZENÍ: Setkejte se s více než 70 originálními, překvapivými, realistickými postavami a sdílejte na pár krátkých okamžiků jejich život. Někteří vás mohou dojmout, jiní inspirovat, další naštvat. Poslouchejte a pomáhejte – možná pro vás budou mít něco užitečného.
 • NÁDHERNÝ HERNÍ NOIROVÝ STYL: Každá postava a lokace byly láskyplně ručně nakresleny ve strhující černobílé grafice, která vyvolává ryzí napětí noirového uměleckého stylu.
 • VYŠETŘOVÁNÍ VERSUS PŘEŽITÍ: Vzdáte se informací ve prospěch vyššího výdělku, anebo obětujete příjem, abyste získali potřebné informace? Rozhodujte se rychle – čas se krátí!
 • VÍCE PŘÍPADŮ, VÍCE VRAHŮ: Sbírejte stopy ke třem různým případům. Dokážete odhalit totožnost zabijáků? Dávejte pozor: podezřelý, který je vinen v jednom případu, může být v tom dalším naprosto bez viny.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

 • OS: Windows 7
 • Procesor: Intel Core i5-2400 @ 3.10GHz or equivalent
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Grafická karta: Geforce GTX 550 Ti, Radeon R9 M370X or equivalent with 3GB VRAM
 • Pevný disk: 7 GB volného místa
 • Zvuková karta:

© Monkey Moon, BlackMuffin Studio & Raw Fury. All Rights reserved. All characters, art, fritte fritte, text, stories and ideas belong to us.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet