Mafia II Jimmys Vendetta (PC) DIGITAL

Mafia II Jimmys Vendetta (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Digital

Jazyková verze:

Český dabing

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

Jimmyho Vendeta přináší do světa Mafia II novou postavu - žoldáka Jimmyho. Jimmy je ten, koho si jiní povolají, když je potřeba odvést nějakou speciální práci.

 

Hráči si v roli Jimmyho zamažou ruce při odklízení nepořádku ostatních - čekají na ně italské a irské gangy sídlící v Empire Bay. Postupem času se hráčům zpřístupní tucty nových úkolů, včetně objednaných vražd a automobilových honiček s dramatickými přestřelkami a explozemi. Rozsévejte kulky do hlav nepřátel nebo jim pošlete výbušný pozdrav, sbírejte body za přesné načasování automobilových smyků, impozantní skoky či krkolomnou rychlost. Multiplikátory a kombinace přidávají bonusové body k celkovému skóre, které bude okamžitě odesláno do nového systému on-line žebříčků - hrajte mise znovu a znovu a pokuste se dosáhnout toho nejlepšího hodnocení.

 

 

Upozornění: Jedná se o rozšiřující balíček, ke hraní potřebujete hru Mafia II.

 

© 1998-2010 Take-Two Interactive Software, Inc. a dceřiné společnosti. Hru Mafia ® II vyvinula společnost 2K Czech. 2K Czech, logo 2K Czech, 2K Games, logo 2K Games, Illusion Engine, Mafia, Mafia II, logo Mafia II a Take-Two Interactive Software jsou obchodními známkami nebo registrovanými obchodními známkami společnosti Take-Two Interactive Software, Inc. Microsoft, Xbox, Xbox 360, Xbox LIVE a loga Xbox jsou obchodními známkami skupiny společností Microsoft. "PlayStation", "PLAYSTATION" a logo rodiny produktů "PS" jsou registrovanými obchodními známkami společnosti Sony Computer Entertainment Inc. Všechny ostatní známky jsou majetkem právoplatných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

 

Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, paměť 1536MB RAM, grafická karta (GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro), 8.00GB volno na disku, DVDROM, procesor Pentium D 3Ghz nebo AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core), je nutná registrace produktu na internetu přes službu Steam


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet