Flockers (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

Flockers (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, Akční, Logické

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Po devatenáct let byly ovce nedílnou součástí děsivého arsenálu Worms. Po letech zadržování v otroctví jejich ďábelských pánů teď ale ovce konečně vyrazily za svobodou! Na útěku před tiranskými červy se však stádo musí vyhýbat všem možným druhům smrtících strojů a pastí. Ovce tak budou muset postupně překonat cestu skrze uličky smrti Worms’ továrny na zbraně ven na testovací střelnice směřující stále kupředu dále vstříc vysněným zeleným pastvinám.

 

Flockers je moderní verze klasické z bodu A do bodu B puzzle žánru s velkorysou porcí zlověstných předtuch a černého humoru v té správné míře. Úrovně jsou navrženy tak, aby otestovali dovednosti a strategické plánování hráčů, jak se budou snažit řídit své stádo skrze ohavné pasti, sadistická zařízení a ďábelské hádanky; odměňující ty, kteří dokáží zachránít nejvíc ovcí zatímco stále umožňuje postup každému, kdo si nedokáže poradit se smrtícími nástrahami továrny.

 

Klíčové vlastnosti:

 

  • 60 vyčerpávajících a záhadných úrovní k překonání.
  • 6 bonusových úrovní - Psst... Napříč úrovněmi kampaně jsou skryté portály na zelenější a mnohem klidnější místo. Objevte je a odemkněte si tak nové herní módy, ve kterých se probouzení liných ovcí stane vaší prioritou...
  • Odměny - Chcete zombie ovce? Máte je mít! Zelenou krev? Ano pane.. Jsou zde hromady odměň přizpůsobujících vzhled k odemčení plněním širokého rozsahu úkolů. Vyberte si ze 17 šílených skinů a šesti tipů krve.
  • Vytvořte své vlastní úrovně - Přidali jsme výkonný nástroj tvorby úrovní, takzvaný "Meat Maker", který vám dá prostředky vytvořit si své vlastní smrtící hádanky. (V součastnosti dostupné pouze na PC)
  • Integrace Steam Workshop - Sdílejte své vlastní výtvory s komunitou a hrajte náročné úrovně vytvořené ostatními hráči Flockers.
  • Steam žebříčky - Hráči mohou soutěžit proti svým kamarádům a dalším při pokusech dosáhnout nejrychlejšího času v úrovních a příběhovém módu.
  • Star systém - Hřáčův výkon je oceněn skrze hvězdičkové hodnocení povzbuzující hráče k perfektnímu průchodu každé úrovně.
  • Podpora Twitch - Předveďte svůj talent v pasení ovcí širšímu publiku s integrovanou podporou služby Twitch.
  • Steam achievementy - Demonstrujte vaše herní dovednosti a předveďte je svým kamarádům získáním Flockers achievementů.

 

 

Flockers™ vyvynuto Team17 Digital Ltd. © 2014. Team17 Digital Ltd & Flockers™ jsou obchodními značkami nebo registrovanými obchodními značkami Team17 Digital Limited. Všechny ostatní obchodní značky, autorská práva a loga jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Vyvinuto a vydáno Team17 Digital Limited.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows: XP nebo novější, Dual Core CPU nebo rychlejší, 4 GB RAM, Intel HD4000, Radeon HD 4650 (512 MB) nebo NVIDIA GeForce 8600GT, širokopásmové připojení k internetu, 8 GB volného místa na disku, zvuková karta kompatibilní s Windows

 

Dodatečné poznámky: V některých případech mohou systémy vyžadovat specifické ovladače. Pokud výrobce vašeho systému již nepodporuje hardware pod touto kategorií, nemusí být možné tento titul spustit. Pokud by se mělo jednat o tento případ, nejsme schopní vám pomoci a doporučujeme se vám obrátit na podporu výrobce vašeho systému. Tento problém je nejčastější u laptopů a je běžně rozšířený u vybraných produktů od předních výrobců.

 

Mac: 10.8.5 Mountain Lion nebo novější, Dual Core CPU nebo rychlejší, 4 GB RAM, Intel HD Graphics 4000, Nvidia GeForce 640M ,AMD Radeon HD 5750M  nebo novější, širokopásmové připojení k internetu, 8 GB volného místa na disku.

 

Dodatečné poznámky: GPU podporující OpenGL 3.3 nebo vyšší.

 

Linux: Ubuntu 12.04 64-bit a novější, Dual Core CPU a výkonnější,  4 GB RAM, Intel HD Graphics 4000, Nvidia GeForce 9800 GT, AMD Radeon HD 7850 a novější,  širokopásmové připojení k internetu, 8 GB volného místa na disku

 

Dodatečné poznámky: GPU podporující OpenGL 3.3 nebo vyšší


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet