Sid Meiers Civilization: Beyond Earth (Mac) DIGITAL

Sid Meiers Civilization: Beyond Earth (Mac) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, Hry pro Mac

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth je nový sci-fi přírůstek do cenami ověnčené série Civilization. Hra je zasazená do budoucnosti, kdy celosvětové události narušily rovnováhu světového pořádku  zapříčinily kolaps moderní společnosti, nový světový pořádek a nejistou budoucnost lidstva. Jak se lidská rasa snaží zotavit, nově vytvořené národy se zaměřují na cestování vesmírem, aby pro lidi zajistily nový začátek.

 

Jako účastník expedice vyslané najít nový domov mimo Zemi budete psát další kapitolu historie lidstva, až povedete váš lid k novým obzorům a založíte ve vesmíru novou civilizaci. Prozkoumávejte a kolonizujte mimozemské planety, zkoumejte nové technologie, shromážděte mocné armády, stavte úžasné Divy a formujte vzhled vašeho nového světa. Jakmile se vydáte na vaše putování, budete stát před kritickými rozhodnutími. Od výběru sponzora a založení kolonie, až po výslednou cestu, kterou se bude ubírat vaše civilizace, každé rozhodnutí otevířá nové možnosti.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Nové dobrodružství: Určete si kulturní identitu výběrem jednoho z osmi různých sponzorů expedice s vlastními vůdci a unikátními herními bonusy. Sestavte si vlastní vesmírnou loď, náklad a kolonisty pomocí série voleb, které přímo ovlivní vaše startovní podmínky po příletu na novou planetu.
  • Kolonizace mimozemských světů: Prozkoumejte nebezpečí a přínosy nové planety zaplněné nebezpečným terénem, záhadnými surovinami a nepřátelskými formami života, které na Zemi nenajdete. Stavte základny, odkrývejte prastaré mimozemské relikvie, kroťte nové formy života, rozvíjejte vzkvétající města a vytvářejte obchodní cesty, abyste zajistili vašim lidem prosperitu.
  • Síť technologií: Pro zachycení postupu nejistou budoucností probíhá technologický pokrok prostřednictvím série nelineárních voleb, které ovlivňují vývoj lidstva. Síť technologií je postavená kolem tří hlavních témat, kde každé má vlastní podmínky vítězství.
  • Vrstva oběžné dráhy: Stavte a umisťujte pokročilé vojenské, ekonomické a výkumné satelity, které vám z oběžné dráhy poskytnou útočné, obranné a podpůrné strategické výhody.
  • Úpravy jednotek: Odemykejte různá vylepšení pomocí technologické sítě a upravujte si jednotky, aby lépe odpovídaly vašemu hernímu stylu.
  • Multiplayer: Až 8 hráčů se může střetnout v boji o vládu nad novým mimozemským světem.
  • Podpora modifikací: Rozsáhlá podpora modifikací dovoluje upravovat a rozšiřovat váš zážitek ze hry.

 

 

© 1991-2014 Take-Two Interactive Software a jeho pobočky. Vyrobeno společností Firaxis Games. Sid Meier's Civilization: Beyond Earth, Sid Meier's Civilization, Civ, Civilization, 2K, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software a jejich výhradní loga jsou ochrannými známkami Take-Two Interactive Software, Inc. Ikony věkového hodnocení jsou ochrannými známkami Entertainment Software Association. Všechny ostatní značky a ochranné známky jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Steam - Mac, operační systém: 10.9.5 (Mavericks), 10.10 (Yosemite), CPU Procesor: Intel Core i3 (2 jádra), CPU frekvence: 2.2 GHz, paměť: 4 GB, volného místa na HDD: 8 GB, grafická karta (ATI): Radeon HD 4850, grafická karta (NVIDIA): GeForce 640M, grafická karta (Intel): HD 4000, paměť grafické karty (VRAM): 512 MB, příslušenství: Macintosh myš a klávesnice

 

 

UPOZORNĚNÍ: Tyto čipové sady nejsou u Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth podporovány

  • ATI Radeon X1000 series, HD 2000 series, 3870, 4670, 6490, 6630
  • NVIDIA GeForce 7000 series, 8000 series, 9000 series, GT 100 series, 300M
series
  • Intel GMA series, HD 3000

 

UPOZORNĚNÍ: Tato hra nefunguje na discích formátovaných jako Mac OS Extended (citlivost na velikost písmen).

 

UPOZORNĚNÍ: Pro aktivaci je vyžadováno internetové připojení a odsouhlasení smlouvy Steam ™ Subscriber Agreement. Více na www.steampowered.com/agreement.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet