Grand Theft Auto V (PC) DIGITAL

Grand Theft Auto V (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Digital

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Aktivační klíč - Rockstar Launcher

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

Grand Theft Auto V, výborně hodnocená hra s otevřeným světem od Rockstar Games, nyní přichází i na PC.

 

Když se mladý zlodějíček, bankovní lupič na odpočinku a děsivý psychopat zapletou s jedněmi z nejhorších a nejnebezpečnějších členů podsvětí, vlády USA a zábavního průmyslu, nemají na vybranou a musí provést sérii nebezpečných loupeží. Jen tak dokážou přežít v nemilosrdném městě, v němž nemohou věřit vůbec nikomu – ani sobě navzájem.

 

Grand Theft Auto V pro PC obsahuje množství výrazných grafických a technických vylepšení, díky nimž jsou Los Santos a Blaine County ještě působivější než kdy dříve. Kromě výrazně prodloužené vykreslovací vzdálenosti, snímkové frekvence 60 fps a podpory rozlišení 4k čeká na hráče i množství dalších novinek a vylepšení, například:

 

  • Nové zbraně, vozidla a aktivity
  • Více divokých zvířat
  • Hustší doprava
  • Nový systém vegetace
  • Vylepšené efekty poškození a počasí a mnoho dalšího

 

Všechny tyto prvky jsou umocněny dech beroucím rozlišením, výrazným zlepšením osvětlení, stínů i textur a plynulejší snímkovou frekvencí.

 

PC verze her Grand Theft Auto V a Grand Theft Auto Online budou obsahovat také režim s pohledem z vlastních očí, díky němuž hráči mohou prozkoumávat neuvěřitelně detailní svět Los Santos a Blaine County zcela novým způsobem

 

Grand Theft Auto V pro PC obsahuje též nový Rockstar Editor, který hráčům dává celou škálu editačních nástrojů pro vytváření a zveřejňování videí ze hry přímo v Social Clubu a na YouTube

 

Grand Theft Auto V obsahuje také nadstavbu Grand Theft Auto Online – dynamický a neustále se vyvíjející svět Grand Theft Auto. Mezi vylepšení Grand Theft Auto Online pro PC se řadí například zvýšený počet hráčů – do online hry se bude moci zapojit až 30 uživatelů. V Grand Theft Auto Online pro PC budou k dispozici také veškerá stávající vylepšení herního systému a dříve vydaný dodatečný obsah od Rockstaru, přičemž mnohé další novinky se již připravují.

 

EXKLUZIVNÍ OBSAH PRO STÁVAJÍCÍ HRÁČE

Jako odměnu věrným fanouškům Grand Theft Auto V, kteří se rozhodli hrát na PC a vychutnat si novější, detailnější verzi Los Santos a Blaine County, jim společnost Rockstar Games nabízí řadu exkluzivních předmětů. Každý z nich je spojen s nějakou speciální aktivitou, takže si uživatelé přecházející z platforem PlayStation®3 a Xbox 360 mohou vychutnat obrovský herní svět i novými, nesmírně zábavnými způsoby.  Více informací o přístupu k exkluzivnímu obsahu pro hráče, kteří se k tomuto titulu opět vracejí, najdete na stránkách rockstargames.com/V/bonuscontent.

 

PŘENESTE SI SVOU STÁVAJÍCÍ POSTAVU Z GTA ONLINE

Současní hráči si mohou převést své postavy a postup v Grand Theft Auto Online z platforem PlayStation®3, PlayStation®4, Xbox 360 a Xbox One do verze pro PC.  Více informací najdete na stránce rockstargames.com/gtaonline/charactertransfer.

 

 

"POSLEDNÍ ŠANCE NA PŘECHOD Z PS3 A XBOX 360

Nyní máte poslední šanci přenést své existující postavy a jejich postup v GTA Online z PlayStation 3 či Xbox 360 na PlayStation 4, Xbox One nebo PC. Od 6. března 2017 již tato možnost nebude nadále k dispozici.

Vychutnejte si tu nejdokonalejší verzi GTAV, která díky grafickým i technickým změnám nabízí strhující úroveň detailů, video editor určený k pokročilé tvorbě filmů v rámci hry a notně vylepšený režim GTA Online s těmi nejnovějšími vozidly a herními možnostmi z naší pokračující série bezplatných aktualizací, mezi kterými nechybí ani nedávná aktualizace importu a exportu.

Více informací najdete na stránce rockstargames.com/gtaonline/charactertransfer."

 

©2008–2015 Rockstar Games, Inc. Značky a loga Rockstar Games, Rockstar North, Grand Theft Auto, GTA Five a Rockstar Games R* jsou ve Spojených státech či jiných zemích obchodní značky nebo registrované ochranné známky Take-Two Interactive Software, Inc.   Dolby a symboly dvojitého D jsou obchodní značky Dolby Laboratories. Využívá Bink Video. Copyright © 1997–2012 RAD Game Tools, Inc. Technologie syntézy pohybu euphoria využívá NaturalMotion. Na kód euphoria se vztahuje (c) NaturalMotion 2008. „NaturalMotion“, „euphoria“ a loga NaturalMotion a euphoria jsou obchodní značky NaturalMotion. Použito v rámci licence. Tento softwarový produkt obsahuje software Autodesk® Scaleform®, © 2013 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena. Ikony věkového hodnocení jsou obchodní značky Entertainment Software Association. Všechny ostatní známky a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků.  Všechna práva vyhrazena.    

 

Znění licenčních podmínek k softwaru je k dispozici na stránce www.rockstargames.com/eula; pravidla pro online účty jsou k nahlédnutí na stránce www.rockstargames.com/socialclub. Porušení podmínek EULA, Pravidel používání či dalších ujednání může mít za následek znemožnění přístupu ke hře nebo online účtu. Na přenos hráčových dat se vztahují určité podmínky a omezení, podrobnosti viz www.rockstargames.com/gtaonline/charactertransfer. Zákaznickou a technickou podporu najdete na www.rockstargames.com/support.

 

Nepřenosný přístup ke speciálním funkcím, například exkluzivnímu, zpřístupnitelnému, stahovatelnému či online obsahu, službám nebo funkcím, jako jsou multiplayerové služby nebo bonusový obsah, může vyžadovat jednorázový sériový klíč, dodatečný poplatek nebo registraci online účtu (13+).  Přístup ke speciálním funkcím může vyžadovat připojení k internetu, nemusí být dostupný pro všechny uživatele a po 30 dnech od zveřejnění příslušného upozornění může být zrušen, upraven či nabízen za odlišných podmínek.  Nepovolené kopírování, rozebírání kódu, vysílání, veřejné předvádění, pronájem, zpoplatnění hraní či obcházení protikopírovací ochrany je přísně zakázáno.

 

 

Obsah této videohry je dílem fikce, není míněn jako znázornění či vyobrazení skutečných událostí, osob či entit a jakákoliv podobnost s nimi je čistě náhodná.  Tvůrci a vydavatelé této hry nepodporují a nedoporučují chování, které je v ní vyobrazeno, ani k němu nevybízejí.

 

Rockstar Games, 622 Broadway, New York, NY, 10012  
T2 Take Two Interactive

 

Informace o online službách, poplatcích, omezeních a podmínkách softwarové licence, jež se mohou vztahovat k této hře, najdete na www.rockstargames.com.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Minimální konfigurace:

OS: Windows 8.1 64bit, Windows 8 64bit, Windows 7 64bit Service Pack 1, Windows Vista 64bit Service Pack 2* (*na OS Vista je vyžadována grafická karta NVIDIA)
Procesor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2,40 GHz (4 jádra) / AMD Phenom 9850 Quad-Core (4 jádra) @ 2,5 GHz
Paměť: 4 GB
Grafická karta: NVIDIA 9800 GT 1 GB / AMD HD 4870 1 GB (DX 10, 10.1, 11)
Zvuková karta: 100% kompatibilní s DirectX 10
Místo na pevném disku: 72 GBDoporučená konfigurace:

OS: Windows 8.1 64bit, Windows 8 64bit, Windows 7 64bit Service Pack 1
Procesor: Intel Core i5 3470 @ 3,2 GHz (4 jádra) / AMD X8 FX-8350 @ 4 GHz (8 jader)
Paměť: 8 GB
Grafická karta: NVIDIA GTX 660 2 GB / AMD HD7870 2 GB
Zvuková karta: 100% kompatibilní s DirectX 10
Místo na pevném disku: 72 GB

 

Dodatečný stahovatelný obsah a programové změny mohou mít vliv na budoucí systémové požadavky této hry.  Aktuální informace o kompatibilitě zjistíte od výrobce svého hardwaru a na www.rockstargames.com/support. Některé systémové komponenty, například mobilní čipsety, integrované grafické karty a AGP karty nemusí být kompatibilní. Konfigurace, které nejsou uvedené, nemusí být vydavatelem podporovány. 

 

Ostatní požadavky:   Instalace a online hra vyžadují přihlášení k síti Rockstar Games Social Club (pro uživatele starší 13 let); pro aktivaci, online hru a pravidelné ověřování oprávnění je zapotřebí připojení k internetu; je vyžadována instalace dodatečného softwaru: platforma Rockstar Games Social Club, DirectX, Chromium a Microsoft Visual C++ 2008 sp1 Redistributable Package a ověřovací software, který rozpoznává jisté hardwarové atributy pro potřeby oprávnění, správy digitálních práv, systému a další podpůrné účely.  

 

JE ZAPOTŘEBÍ PŘES INTERNET ZAREGISTROVAT JEDNORÁZOVÝ SÉRIOVÝ KÓD; REGISTRACE KAŽDÉHO KÓDU JE OMEZENA NA JEDINÝ ÚČET ROCKSTAR GAMES SOCIAL CLUB (PRO UŽIVATELE STARŠÍ 13 LET); NA KAŽDÝ ÚČET SOCIAL CLUB SE LZE V JEDEN OKAMŽIK PŘIHLÁSIT JEN Z JEDINÉHO PC; SÉRIOVÉ KÓDY JSOU PO POUŽITÍ NEPŘENOSNÉ; ÚČTY SOCIAL CLUB JSOU NEPŘENOSNÉ.

 

Před zakoupením tohoto softwaru se prosím seznamte s provozními podmínkami této stránky.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet