L.A. Noire: The Complete Edition (PC) DIGITAL

L.A. Noire: The Complete Edition (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, Dobrodružné

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Aktivační klíč - Rockstar Launcher

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

Temný a dramatický kriminální thriller zasazený do Los Angeles 40. let 20. století, který využívá revoluční technologie animace obličejů. L.A. Noire v sobě slučuje strhující akci, akční honičky a přestřelky se skutečnou detektivní prací - vyslýcháním svědků a hledáním stop. V roli čerstvě povýšeného důstojníka Colea Phelpse se vydáte na zoufalé hledání pravdy ve městě, kde každý něco skrývá.

 

 

Obsahuje přístup k veškerému rozšiřujícímu obsahu pro L.A. Noire:

  • 5 nových případů od dopravy až po žhářství
  • Sbírání odznaků - hledejte a sbírejte odznaky, které vám zpřístupní detektivní oblek Button Man
  • Detektivní oblek Broderick - zvyšuje vaše schopnosti v pěstních soubojích a zároveň snižuje utržené zranění
  • Detektivní oblek Sharpshooter - zpřesňuje vaši mušku při střelbě z pušek a pistolí
  • Chicagské piano - silný kulomet uschovaný v kufru vašeho auta

 

 

Novinky ve verzi pro PC

  • NVIDIA 3D Vision
  • Vylepšené rozlišení a grafický výkon
  • Mapování klávesnice
  • Podpora ovladače

 

 

Ostatní požadavky: První aktivace vyžaduje připojení k internetu; online hraní vyžaduje přihlášení ke službě Rockstar Games Social Club (registrace od 13 let); je vyžadována instalace dalšího softwaru jako Sony DADC SecuROM, GameShield IronWrap & Patcher, DirectX, Microsoft Windows .NET Framework a Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86).

 

Licenční podmínky najdete v manuálu hry a na stránce http://rockstargames.com/eula.

 

Nepřenosné přístupy k některým funkcím jako je exkluzivní, odemykatelný, stahovatelný nebo online obsah, služby nebo funkce můžou vyžadovat seriový kód na jedno použití, doplňkové platby a/nebo registraci online účtu (13+). Přístup ke speciálním funkcím může vyžadovat internetové připojení, nemusí být dostupný všem uživatelům, a může být, 30 dní po oznámení, zrušen, změněn, nebo nabízen za jiných podmínek.

 

Hra se odehrává ve fiktivním Los Angeles z roku 1940, zobrazuje vymyšlené historické postavy, skupiny, místa, scény a události způsobem, který není historicky přesný a neměl by být interpretován jako faktický. Všechna jména značek jsou obchodní známky jejich výhradních vlastníků, kteří nejsou nijak spojeni s touto hrou. Výrobci a vydavatelů této videohry v žádném případě neschvalují, neomlouvají nebo nepodporují násilí v jakékoliv podobě zobrazené v této hře.

 

Rockstar Games 622 Broadway, New York, NY 10012 © 2006-2013 Rockstar Games, Inc. Rockstar Games, Rockstar Games, L.A. Noire a R* značky a loga jsou obchodními známkami a/nebo registrovanými obchodními známkami firmy Take-Two Interactive Software, Inc. v U.S.A. a/nebo v jiných cizích zemích. (c) Copyright Master Licensing, Inc. 2010, všechna práva vyhrazena. Naked City a obchodní známky spojené s Naked City a obchodní oblečení jsou obchodními známkami firmy Master Licensing, Inc. Značka a logo Team Bondi jsou vlastnictvím firmy Team Bondi Pty. Ltd. Dolby, Pro Logic, a symbol dvojitého D jsou obchodní známky firmy Dolby Laboratories. Značka a logo Havok jsou vlastnictvím Havok.com, Inc. Využívá Bink Video. Copyright © 1997-2013 by RAD Game Tools, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Procesor: Intel - dvoujádrové 2,2 GHz až čtyřjádrové 3,2 GHz, AMD - dvoujádrové 2, GHz až čtyřjádrové 3,2 GHz , paměť: 2 GB až 8 GB RAM, grafická karta - NVIDIA GeForce 8600 GT s 512 MB až NVIDIA GeForce GTX 580 s 1536 MB nebo Radeon HD3000 s 512 MB až Radeon HD 6850 s 1024 MB, 16 GB volného místa na disku, OS: Windows 7 / Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service Pack 3

Nejnovější informace o kompatibilitě naleznete u výrobce svého hardwaru a na www.rockstargames.com/support. Některé části systému, jako jsou například integrované grafické karty, nemusí být kompatibilní. Neuvedené specifikace nemusí být vydavatelem podporované...


Názory (1)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Zakoupen produkt

Skvělá i když repetitivní detektivka.

Považujete tento názor za užitečný?

0|ANO NE|0

Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet