Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Dobrodružné, Hry pro Mac, Hry pro Linux

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Vina je mrazivý pocit...

 

Hra Fahrenheit (v Severní Americe známá jako Indigo Prophecy) byla vydaná v roce 2005 a znamenala průlom v interaktivním vyprávění příběhu, protože balancoval na pomezí filmu a hry. Vytvořila tak svého druhu nový žánr zábavního průmyslu. Nová, remasterovaná edice nabízí aktualizovanou grafiku, plnou podporu ovladače a – co je hlavní – je postavená na necenzurované mezinárodní verzi původní hry.

 

Díky bohatému mnohovrstevnému vyprávění, novátorské prezentaci a mrazivému soundtracku od hollywoodského skladatele Angela Badalementiho představuje Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered absolutní podobu vražedné záhady a to jak pro navrátilce, tak i pro nové fanoušky.

 

Vlastnosti:

  • Interaktivní drama – Intuitivní ovládací rozhraní velkolepá prezentace na rozdělené obrazovce skvěle doplňují temný noirový příběh hry.
  • Vysoká úroveň znovuhratelnosti – Díky rozvětveným dialogům a několika možným konců je každé rozehrání úplně jiné.
  • Několik postav – Zažijte příběh očima čtyř různých hratelných postav, každý jej vnímá ze zcela jiné perspektivy.
  • Plně namluvený scénář – Každý řádek z rozsáhlého scénáře byl nadabován profesionálními herci a to v angličtině, francouzštině, němčině a španělštině.
  • Filmový soundtrack – Fahrenheit obsahuje orchestrální soundtrack složený Angelem Badalamentim, který se proslavil svou spoluprácí s režisérem Davidem Lynchem.
  • Nesestříhaná verze hry – Na rozdíl od verze vydané ve Spojených státech, Remastered edice nebyla sestříhaná ani jinak zcenzurovaná, a obsahuje všechny scény z původní hry.

 

 

Klíčová vylepšení:

  • Grafika ve vysokém rozlišení – Všechny textury byly předělány do HD.
  • Plná podpora ovladače – Hru si zahrajete i na ovladačích od Sony a Microsoftu.
  • Porovnání grafiky naživo – Hráči mohou přepínat mezi aktualizovanou grafikou a tou původní. Stačí stisknout jediné tlačítko.

 

 

© 2015 Published and distributed by Aspyr Media, Inc. “Aspyr” and the Aspyr “star” logo are federally registered trademarks of Aspyr Media, Inc. Mac and the Mac logo are trademarks of Apple Computer, Inc., registered in the U.S. and other countries. The ratings icon is a trademark

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Systémové požadavky (PC): Windows 7, Windows 8, procesor Intel Core i3 nebo AMD A10 s 2.4 GHz, operační paměť 4 GB RAM, 15 GB volného místa na HDD, grafickou kartu ATI Radeon HD 4450, NVidia Geforce 8800 nebo Intel HD 4400 s 512 MB VRAM.

Podporované gamepady: Microsoft Xbox 360 Games for Windows (s kabelem), Microsoft Xbox 360 Games for Windows bezdrátový s adaptérem, Logitech Wireless Gamepad F710, Logitech Gamepad F310, Razor Sabertooth – Gaming Controller for Xbox 360, Thrustmaster GPX.

 

 

Systémové požadavky (Mac):   operační systém 10.9.5 (Mavericks) nebo 10.10 (Yosemite), procesor Intel Core i3 (2 jádra) 2.2GHz, 4 GB RAM, 15 GB volného místa na disku, grafickou kartu ATI Radeon HD 3870, NVidia Geforce 330M nebo Intel HD 4000 s 512 MB VRAM.

Podporované ovladače: Fahrenheit: Indigo Prophecy podporuje bezdrátové ovladače PlayStation 4 DualShock 4 a PlayStation 3 DualShock 3, a také ovladače Xbox 360 pro Windows a Xbox One ovladač s kabelem.

 

POZNÁMKA: Čipové sady ATI Radeon X1000 series, HD 2000 series, 4670, 6490, 6630, NVIDIA GeForce 7000 Series, 8000 series, 9000 series, 320M, GT 100 series, Intel GMA series, HD 3000 nejsou hrou Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered podporovány.
POZNÁMKA: Hra nepodporuje disky zformátované jako Mac OS Extended.

 

 

Systémové požadavky (Linux): SteamOS, Ubuntu 14.04, procesor Intel Core i3 nebo AMD A10 s 2.4 GHz, 4 GB RAM, 15 GB volného místa, grafickou kartu ATI Radeon HD 5450, NVidia Geforce 260, Intel HD 4400 s 896 MB VRAM.

Podporované gamepady: Microsoft Xbox 360 Controller for Windows (s kabelem), Microsoft Xbox 360 Games for Windows (bezdrátový s adaptérem), Logitech Wireless Gamepad F710.

 

 

Další požadavky: Instalace vyžaduje jednorázové připojení na Steam, dále instalaci podpůrného software (součástí) a to včetně Steam klienta.

Pro aktivaci je vyžadováno internetové připojení a odsouhlasení smlouvy Steam™ Subscriber Agreement. Více na stránkách www.steampowered.com/agreement.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet