Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Logické, Nenáročné, Dobrodružné

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

Vjeli jste někdy na špatnou odbočku během jízdy autem? Špatný smysl orientace by neměl způsobit něco tak strašného. V mžiku se stane nehoda. Probouzíš se z kómatu, abys byl svědkem scény jako noční můry. Nemocnice vypadá jako strašné místo, které by mělo přinést pacientům více škody než užitku. Horší však je, že nikde můžeš najít svou rodinu.

 

Zombie živící se těly

 

Jdi opatrně díle, protože se pohybuješ ponořený v téměř apokalyptické atmosféře. Zlověstné síly se ukrývají ve stínech a hrozby jsou všude kolem. Místní obyvatelé se proměnili v zombie-kanibaly. Naše hrdinka musí najít svého manžela, dceru a uniknout, než je postihne strašný osud, jaký se stal v městě Livingston.

 

Stav chaosu

 

Celé město se topí v chaosu. Šílené zombie jsou na útěku. Small Town Terrors: Livingston není hra pro lidi se slabými nervy.

 

Zastavte teror

 

Je třeba zjistit příčinu zla a najít svou rodinu, dříve, než bude příliš pozdě. Kousek po kousku propoj události v tomto děsivého příběhu.

 

Vlastnosti hry Small Town Terrors: Livingston

 

Prozkoumej opuštěné budovy, hledej užitečné předměty a snaž se dát do kupy to, co se stalo s městem. Najdi svou rodinu, dříve, než bude příliš pozdě! Od začátku až do konce budeš hypnotizovaný/á příběhem, ve kterém dominují zombie a pokročilými prvky hry plné dobrodružství, skrytých objektů a hádanek.

 

  • Prozkoumej město ovládnuté zombie
  • Objevte tajemné zlo
  • Najdi svou ztracenou rodinu
  • Strašidelný soundtrack vytváří skvělo atmosféru

Systémové požadavky

Systémové požadavky

OS: Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8¹,Windows® 10¹, Procesor:  Pentium (nebo odpovídající AMD®) 1.2 GHz, Paměť: 256MB RAM, Pevný disk: 1GB Grafická karta: kompatibilní s DirectX®, Zvuková karta: DirectX®, Ovladače: klávesnice, myš 

 Pro správnou instalaci na systémech Windows XP/Vista/7/8/10 jsou požadována oprávnění správce.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet