Zaklínač 3: Divoký hon - O víně a krvi (PC) Klíč GOG

Zaklínač 3: Divoký hon - O víně a krvi (PC) Klíč GOG DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, RPG, Dobrodružné, DLC

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor. Popis na zadní straně balení hry indikuje hlavní důvody proč hra získala určitý rating. Jde o osm označení představujících tyto druhy obsahu: násilí, vulgární mluva, riziko drog, sex, diskriminace, gamblerství a online hry s dalšími lidmi. Hra obsahuje prvky násilí. Ve hře jsou používány vulgární výrazy.

Popis

    


Verze pro GOG.

 

 

O víně a krvi je poslední přídavek ke hře Zaklínač 3: Divoký hon – cenami ověnčené hře na hrdiny zasazené do obrovského otevřeného fantasy světa.  

 

Staňte se profesionálním zabijákem příšer Geraltem z Rivie a prozkoumejte Toussaint, odlehlý kraj nedotčený válkou, kde odhalíte strašlivé tajemství v podobě šelmy, která v království rozsévá hrůzu.

 

O hře:

 

Staňte se profesionálním zabijákem příšer Geraltem z Rivie a prozkoumejte Toussaint, odlehlý kraj nedotčený válkou, kde odhalíte strašlivé tajemství v podobě šelmy, která v království rozsévá hrůzu. Když všechny stopy končí ve slepých uličkách, pouze zaklínač dokáže vyřešit záhadu a přežít zlo, které číhá v temnotě. Datadisk O víně a krvi, který přináší zcela nový kraj, nové postavy a příšery, obsahuje více než 20hodinové rozšíření plné temných skutků, nečekaných zvratů, romance a klamu.

 

"Do země vína přichází smrt "

Objevte novou oblast. Splňte poslední úkol.

/

"Do země vína přichází smrt "

Nová oblast. Poslední úkol.

 

Vlastnosti:

 

Prozkoumejte zcela novou část rozsáhlého otevřeného světa hry Zaklínač – Toussaint, zemi vína

  • Vydejte se na nové, více než 20hodinové dobrodružství a objevte zemi, která se nepodobá ničemu, co jste mohli vidět v Divokém honu či v Srdcích z kamene.
  • Navštivte nové zajímavé body a vydejte se plnit nové vedlejší úkoly v říši, která se velikostí vyrovná Zemi nikoho či Novigradu.
  • Uvolněte se a odpočívejte na své vlastní vinici, která bude vaším pravým domovem mimo domov.

 

Ulovte prchavou šelmu, která v království rozsévá hrůzu a děs

  • Rozklíčujte tajemství podivných úmrtí – vyšetřete sérii brutálních vražd a rozluštěte vzorec, abyste předpověděli, kdo zemře jako další na řadě.
  • Objevte špinavá tajemství toussaintského hlavního města Beauclair – ve dne zkoumejte město, v noci pokládejte otázky.
  • Používejte nové vybavení a předměty a kombinujte je se svými schopnostmi v boji s příšerami, které jste v této sérii dosud neviděli.

 

Vydejte se na svůj poslední úkol ve světě, ve kterém je stále co dělat

  • Navštivte svět pohádek, které se zvrtly, a postavte se nelíčeným stvůrám, které znáte z dětských příběhů a knížek.
  • Díky zcela novému hernímu mechanismu budete moct měnit barvu zaklínačovy zbroje.
  • Utkejte se s rytíři ve velkém turnaji a předveďte všem svůj šermířský um nebo se vydejte odhalit hrůzostrašné tajemství tvora jménem vicht, který je posedlý sbíráním lžiček.
  • Spojte se s mocnými spojenci a sejměte šelmu, která terorizuje království, anebo zapomeňte na to, co se děje, a hrajte gwint se zcela novým balíčkem ze Skellige.

 

The Witcher 3: Wild Hunt © 2015 CD Projekt S.A. All Rights Reserved.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Datadisk O víně a krvi je kompatibilní pouze se hrou, která se aktivuje na GOG.com (včetně v Česku a na Slovensku prodávané krabicové verze). Nejedná se o samostatně hratelný produkt.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet