Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution (PC) DIGITAL

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, DLC, Hry pro Mac, Hry pro Linux

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

V tomto samostatném datadisku pro oceňovanou sérii real-time strategií Dawn of War budete velet některé z šesti unikátních frakcí. Vyberte si, zda vybudujete obrovskou armádu a nebo povedete do bitvy jen malou skupinu elitních hrdinů, a prožijte singleplayerovou kampaň sestavenou na míru vaší frakci. Nebo se připojte online, postavte se vašim nepřátelům a zažijte rychlý brutální boj ve 41. tisíciletí.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Kampaň pro více ras: Poprvé v sérii Dawn of War II bude moct hráč prožít singleplayerovou kampaň v čele jakékoliv z 6 hratelných ras.
  • Vybudujte si svoji armádu: Vaším postupem kampaní si budete odemykat nové vyrobitelné jednotky a vylepšovat hrdinu.
  • 6 hratelných ras: Vyberte si z 6 multiplayerových ras, kdy každá má své unikátní supertěžké jednotky.

 

 

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Copyright © Games Workshop Limited 2011. Dawn of War, logo Dawn of War II, GW, Games Workshop, logo Games Workshop, Space Marine, 40K, Warhammer, znak Warhammer 40,000, znak dvouhlavého orla a vechny přidružené značky, loga, místa, jména, stvoření, rasy a instignie/znaky/loga/symboly těchto ras, vozidla, lokace, zbraně, jednotky a insignie jednotek, postavy, produkty, ilustrace a obrázky ze hry Dawn of War II a světa Warhammer 40,000 jsou ®, TM a/nebo © Games Workshop Ltd 2000-2011, registrované v UK a jiných zemích po celém světě. Všechna práva vyhrazena. Vyrobeno společností Relic Entertainment. AMD, logo šípu AMD, ATI, logo ATI, AMD Athlon, Radeon a jejich kombinace jsou ochrannými známkami Advanced Micro Devices, Inc. SEGA, Relic Entertainment a jejich výhradní loga jsou ochrannými známkami a/nebo registrovanými ochrannými známkami společnosti SEGA. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva náležejí jejich výhradním vlastníkům.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Nevyžaduje původní hru Warhammer 40,000: Dawn of War II!

 

Windows XP SP2 nebo Windows Vista SP1; jednojádrový procesor P4 3.2 GHz nebo jakýkolvi dvoujádrový procesor; 1 GB RAM (XP), 1.5 GB RAM (Vista); grafická karta se 128 MB videopaměti a s podporou Shader Model 3 - Nvidia GeForce 6600 GT/ATI X1600 nebo podobná; 6.5 GB volného místa na disku; online hraní vyžaduje přihlášení do služby Games For Windows - Live

 

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet