Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising (PC) DIGITAL

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, DLC, Hry pro Mac, Hry pro Linux

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Vaši Blood Ravens zachránili sektor, ale dokážou zachránit taky sami sebe?

 

V pokračování oceňované RTS Dawn of War II od THQ Inc. a Relic Entertainment se vrátíte do subsektoru Aurelia, kde se z Warpu vynořila dlouho ztracená ledová planeta. Přináší s sebou nová tajemství k odhalení a nepřátele, kterým se musíte postavit.

 

V Dawn of War II: Chaos Rising se ujmete velení Blood Ravens a budete bránit sektor před Chaos Space Marines z Black Legion. Zbavte se toho chaosáckého smetí a udržte kapitulu pohromadě i proti zrádným silám pracujícím na zničení Blood Ravens zevnitř.

 

 

  • Nové singleplayerové mise: Pokračujte ve vašem boji proti nepřátelům Císaře a využijte vybavení, schopnosti a zkušenosti vaší jednotky v 15 nových misích.
  • Nové prostředí a multiplayerové mapy: Nová sada grafiky ledové planety rozšiřuje rozmanitost a umožnila přidat 7 nových PVP map.
  • Usilujte o slávu: Doveďte vaši jednotku až na 30. úroveň zkušeností a odemkněte si ještě nebezpečnější schopnosti.
  • Mechanika ovlivnění chaosem: Nová mechanika v singleplayeru vám dovolí používat neuvěřitelně mocné vybavení, které ale může vaši jednotku přiblížit k chaosu. Díky tomu se můžete příběhem vydat k nebo od zničujícího vlivu chaosu.
  • Nová rase pro multiplayer: Přísahejte věrnost bohům Chaosu a hrajte za krvežíznivé Chaos Space Marines v multiplayerových bitvách jak proti majitelům Chaos Rising, tak i jen Dawn of War II.
  • Nové jednotky: Nové jednotky pro multiplayer získávají rasy Space Marines, Ork, Eldar a Tyranid.
  • 2 noví hrdinové pro Last Stand: Postavte se nelítostné hordě jako Chaos Sorceror nebo Tyranid Hive Tyrant

 

 

 

Warhammer 40,000: Dawn of War II Chaos Rising -- Copyright © Games Workshop Limited 2011. Dawn of War, logo Dawn of War II, GW, Games Workshop, logo Games Workshop, Space Marine, 40K, Warhammer, znak Warhammer 40,000, znak dvouhlavého orla a vechny přidružené značky, loga, místa, jména, stvoření, rasy a instignie/znaky/loga/symboly těchto ras, vozidla, lokace, zbraně, jednotky a insignie jednotek, postavy, produkty, ilustrace a obrázky ze hry Dawn of War II a světa Warhammer 40,000 jsou ®, TM a/nebo © Games Workshop Ltd 2000-2011, registrované v UK a jiných zemích po celém světě. Všechna práva vyhrazena. Vyrobeno společností Relic Entertainment. SEGA, Relic Entertainment a jejich výhradní loga jsou ochrannými známkami a/nebo registrovanými ochrannými známkami společnosti SEGA. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva náležejí jejich výhradním vlastníkům.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Nevyžaduje původní hru Warhammer 40,000: Dawn of War II!

 

Windows XP SP2 nebo Windows Vista SP1; jednojádrový procesor P4 3.2 GHz nebo jakýkolvi dvoujádrový procesor; 1 GB RAM (XP), 1.5 GB RAM (Vista); grafická karta se 128 MB videopaměti a s podporou Shader Model 3 - Nvidia GeForce 6600 GT/ATI X1600 nebo podobná; 6.5 GB volného místa na disku; online hraní vyžaduje přihlášení do služby Games For Windows - Live

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet