Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade (PC) DIGITAL

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, DLC

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Hluboko pod centrální pouští Kronus se v síťoví tunelů a pohřebních komnat vyskládaných lebkami probouzí Necronská nákaza. Douhé věky před tím to byly bulváry a náměstí velké nekropole vybudované na ukládání kostí ras, které padly za oběť Necronským čistkám, a také pro Necorny odcházející na odpočinek. Miliony let toto místo zcela zakrývaly kameny a písek, až do doby, než byli při nešťastných vykopávkách znovu probuzeni Nesmrtelní. Hrajte za jakoukoliv ze sedmi ras usilujících o vládu nad pouští Kronus. Dobývejte pevnosti jiných ras vítězstvími v náročných bitvách na rozličných mapách přidružených k jednotlivým pevnostem.

 

  • Nové hratelné rasy, každá s vlastními schopnostmi.
  • Zbrusu nová singleplayerová kampaň hratelná za všech sedm ras.
  • Nelineární hra: Dobyjte celou planetu způsobem, který si sami vyberete.
  • Sledujte unikátní nelineární příběh vyprávěný z perspektivy vaší rasy.
  • Při vašem prohánění se po planetě upravujte a spravujte stálou armádu.
  • Upravte si vzhled a schopnosti jednotek vašich velitelů, jak budou získávat moc a vliv.
  • Odhalte temná tajemství planety zahalené záhadami.

 

 

Warhammer 40,000 Dawn of War Gold Edition -- Copyright © Games Workshop Limited 2005. Dawn of War, logo Dawn of War, Dawn of War: Winter Assault a logo Dawn of War: Winter Assault, GW, Games Workshop, Space Marine, 40K, Warhammer, Warhammer 40,000 znaky, a všechny přidružené značky, loga, místa, jména, stvoření, rasy a insignie/znaky/loga/symboly těchto ras, vozidla, lokace, zbraně, jednotky a insignie jednotek, postavy, produkty, ilustrace a obrázky ze hry Dawn of War a ze světa Warhammer 40,000 jsou ®, TM a/nebo © Games Workshop Ltd 2000-2007, registrované v UK a dalších zemích po celém světě, a používaná na základě licence. Všechna práva vyhrazena. Zdrojový kód hry Dawn of War © 2004 SEGA, Relic Entertainment jejich výhradní loga jsou ochrannými známkami a/nebo registrovanými ochrannými známkami společnosti SEGA. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva náležejí jejich výhradním vlastníkům.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Nevyžaduje původní hru Warhammer 40,000: Dawn of War!

 

Windows 2000/XP; procesor 1.8 GHz Intel Pentium III nebo srovnatelný AMD Athlon XP; 256 MB RAM; 4.5 GB volného místa na disku; grafická karta s 32 MB videopaměti kompatibilní s DirectX 9.0c, s podporou Hardware Transformation and Lighting; 16-bitová zvuková karta kompatibilní s DirectX 9.0b. Pro online multiplayer je vyžadováno připojení k internetu.

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet