Total War: WARHAMMER – The King & The Warlord (PC) DIGITAL

Total War: WARHAMMER – The King & The Warlord (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, Simulace, Akční, DLC

Jazyková verze:

PL/ANG (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Ke spuštění vyžaduje základní hru Total War: Warhammer na platformě Steam.

 

 

 

The King & The Warlord je druhý balíček lordů pro hru Total War: WARHAMMER. Posiluje orky a trpaslíky, přináší známé hrdiny, nové legendární jednotky a nové mapy z bitev ze světa Warhammer Fantasy Battles pro Tvé velké kampaně i Tvé vlastní/multiplayer bitvy.

 

• dva noví legendární lordi...

•... s novými úkoly, magickými objekty a dovednostními stromy

• dva nové typy lordů

• Šest zbrusu nových bojových jednotek

• 22 zbrusu nových elitních Slavných regimentů

 

Nadešel čas klanu Angrund, aby znovu obsadil Karak Osmi Vrcholů ze spárů lupičů Grobiho! Belegar Železné kladivo, vůdce klanu a přímý nástupce krále Lunna, posledního trpaslíka, vládnoucího v tomto rodovém opevnění, zdědil smutné dědictví plné nenávisti a zášti. I teď šikuje své řady a připravuje na úder z Karak Izor. S pomocí duchů legendárních předků, kteří se vrátili k boji po jeho boku, Belegar chce dodržet své přísahy a stát se legendou.

 

Mezitím Skarsnik, samozvaný vládce nočních skřetů z Karaku Osmi Vrcholů, opustil pevnost. Během pátrání po squidzích v Modrých Horách východně od Brettonie, řídí operace ze své základny v Karaku Azgaraz, když se dozví o záměrech Belegara. A co je ještě horší, záludní skřeti střežící Karaku Osmi Vrcholů obsadili opevnění proti železné vůli Skarsnika. Nesnesitelní a záludní idioti!

 

Dvě legendy, každá z nich je odhodlána získat starodávnou trpasličí pevnost pro sebe. Jejich osudy se proplétají, král a válečník se musí postavit tváří v tvář v konečné, absolutní bitvě, která označí skutečného pána Karaku Osmi Vrcholů.

 

 

 

 

© Copyright Games Workshop Limited 2016. Warhammer, the Warhammer logo, Blood for the Blood God, GW, Games Workshop, The Game of Fantasy Battles, the twin-tailed comet logo, and all associated logos, illustrations, images, names, creatures, races, vehicles, locations, weapons, characters, and the distinctive likeness thereof, are either ® or TM, and/or © Games Workshop Limited, variably registered around the world, and used under licence. Developed by Creative Assembly and published by SEGA. Creative Assembly, the Creative Assembly logo, Total War and the Total War logo are either registered trademarks or trademarks of The Creative Assembly Limited. SEGA and the SEGA logo are either registered trademarks or trademarks of SEGA Holdings Co., Ltd. or its affiliates. All rights reserved. SEGA is registered in the U.S. Patent and Trademark Office. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Ke spuštění vyžaduje základní hru Total War: Warhammer na platformě Steam

Minimální:
(Očekávaný počet FPS kolem 15-25 na mapě kampaně a v bitvách 1 vs 1, 20 jednotek vs 20 jednotek, implicitní grafická nastavení jsou nastavena na „Nízké“)
Operační systém: Windows 7 64Bit, Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz, Paměť: 3GB RAM*, Pevný disk: 35 GB, Grafická karta: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @720P
*Integrované grafické karty musí mít alespoň 4 GB RAM, např. Intel serie HDDoporučené:
(Očekávaný počet FPS kolem 45-55 FPS na mapě kampaně a v bitvách 1 vs 1, 20 jednotek vs 20 jednotek, implicitní grafická nastavení jsou nastavena na „Vysoké“)
Operační systém: Windows 7/8.1/10 64Bit, Procesor: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz, Paměť: 8 GB RAM, Pevný disk 35 GB, Grafická karta: (DirectX 11) AMD Radeon R9 270X 2048MB | NVIDIA GeForce GTX 760 2048MB @1080P

 

Specyfikacja 60fps+:
(Očekávaný počet FPS minimálně 60 na mapě kampaně a v bitvách 1 vs 1, 20 jednotek vs 20 jednotek, implicitní grafická nastavení jsou nastavena na „Ultra“)
Operační systém: Windows 7/8.1/10 64Bit, Procesor: Intel® Core™ i7-4790K 4.0 GHz, Paměť: 8 GB RAM, Pevný disk 35 GB, Grafická karta: (DirectX 11) AMD Fury X | Nvidia GTX 980 @1080P


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet