Total War: WARHAMMER - Realm of the Wood Elves Campaign Pack (PC) DIGITAL

Total War: WARHAMMER - Realm of the Wood Elves Campaign Pack (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, Akční, Simulace, DLC

Jazyková verze:

PL/ANG (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Poznaj krainy Leśnych Elfów w dodatku Total War: Warhammer – Realm of the Wood Elves. Kupując dodatek w naszym sklepie (w formie kodu Steam), zgarniesz dodatkowo złoto, które wykorzystasz na nagrody fizyczne I cyfrowe w świetnych cenach!


 

  • Nový rasa – Lesní elfové – ve velké kampani
  • Nová měna charakteristické platidlo pro novou rasu: Jantar
  • Podmínka vítězství v kampani zakládající na zázracích
  • Lesní elfové mohou dobýt všechny oblasti na mapě
  • Dvě noví hratelní Legendární Lordové: Orion a Durthu
  • Dva nové typy Lordů se specializovanými dovednostními stromy
  • Tři nové typy hrdinů se specializovanými dovednostními stromy
  • Úplný seznam armády lesních elfů
  • Hra přidává navíc mapu z jedinečné kampaně Lesních elfů „Období odhalení“
  • Nové unikátní monstra, hrdinové, magie a herní možnosti

 

Pro cizí je lesní krajina Athel Loren zlověstné a pochmurné místo. Praskání větví a zvuky ve větru se ohýbajících stromů jsou slyšet na míle daleko. Zdá se, že koruny stromů pohlcují veškeré světlo, takže jen obtížně spatřitelní duchové přelétávají na temnými altány. Musíš svěřit svůj osud do jejich rukou a vstupovat do tohoto místa.

 

Uvnitř žijí Asrai, Lesní elfové. Přestože pocházejí z Ulthuanu na západě stejně jako všichni ostatní elfové, odmítají aroganci Asurů, Vysokých elfů a vražednou dekadenci Druchii, tedy Temných elfů. Asrai se považují za jediné skutečné žijící elfy stále, protože je po tisíciletí jejich domovem temný les, se který je jejich domovem.

 

Asrai žijí v divočině Athel Loren společně s jeho duchy i ochránci: Driadami, Upíry a starověkými strážci. Trénují své koně, jestřáby a velké orly pro jejich pány války. Můžou zlákat dokonce i vzácné lesní draky, kteří se k nim můžou připojit v případě potřeby. Nedostižní lukostřelci a jezdci, lesní elfové uctívají poloboha Oriona, který umírá v plamenech každou zimu, jen aby se opět na jaře zrodil pod dubem věků.

 

Divocí, pohybliví, já zcela nelítostní, pokud jde o obranu jejich země. Jen blázen by mohl vyvolat boj s Lesními elfy a jejich duchovními spojenci. Pro ty, kteří zažili úžasnou podívanou armády Asrai, která vyrazila z lesů na divoký lov, to bylo pravděpodobně poslední, co v životě viděli.

 

Styl kampaně

 

Kampaň Lesních elfů nabízí zcela jiný zážitek ze hry než kampaně za ostatní rasy v Total War: WARHAMMER. Jejich hlavní infrastruktura je shromážděna na lesních sídlištích v lese Athel Loren, avšak Lesní elfové jsou schopni rozšířit svůj vliv na okolí, obsazují vesnice a budují na jejich místě omezené základny, známé jako rozhledny Asrai. Srdcem kampaně je Velký Dub, jedinečná budova 5. úrovně, spojená s novou podmínku pro vítězství - zázraky.

 

V bitvě jsou Lesní elfové jsou rychlí a smrtelně nebezpeční, mají několik jednotek typu „smrtící, ale nepříliš odolné." Lesní elfové mají menší fyzickou výdrž a početně menší oddíly, ale tyto nedostatky vynahrazují skvělými bojovými schopnostmi, rovněž na delší vzdálenost. Mají jedny z nejlepších lukostřelců ve hře, mnozí z nich mohou střílet běhe, pohybu a můžou být vylepšeny prostřednictvím řady specializovaných projektilů. Často spolu s nimi v bitvách spolupracují příbuzní z Athel Loren, Driády, Orlové a Enti. Jejich kouzelníci znají školy magie života, šelmy a stínu.

 

Nová kampaň: Období odhalení

 

Období odhalení se nachází na krásné a velice detailní mapě Athel Loren a na sousedních Knížectvích Bretonie. Období odhalení je hratelné pro Durthu nebo Oriona - dvou legendárních vládců lesních elfů. Tato kampaň staví před hráče úkol společného sjednocení Athel Loren ve světle bretonských nájezdů a později ve světle série děsivých a silných útoků zvěrolidí, vedená Lordem války Morghurem a jeho zvrácenými stády.

 

 

 

© Copyright Games Workshop Limited 2015. Warhammer, the Warhammer logo, GW, Games Workshop, The Game of Fantasy Battles, the twin-tailed comet logo, and all associated logos, illustrations, images, names, creatures, races, vehicles, locations, weapons, characters, and the distinctive likeness thereof, are either ® or TM, and/or © Games Workshop Limited, variably registered around the world, and used under licence. Developed by Creative Assembly and published by SEGA. Creative Assembly, the Creative Assembly logo, Total War and the Total War logo are either registered trademarks or trademarks of The Creative Assembly Limited. SEGA and the SEGA logo are either registered trademarks or trademarks of SEGA Holdings Co., Ltd. or its affiliates. All rights reserved. SEGA is registered in the U.S. Patent and Trademark Office. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Ke spuštění vyžaduje základní hru Total War: Warhammer na platformě Steam

Minimální:
(Očekávaný počet FPS kolem 15-25 na mapě kampaně a v bitvách 1 vs 1, 20 jednotek vs 20 jednotek, implicitní grafická nastavení jsou nastavena na „Nízké“)
Operační systém: Windows 7 64Bit, Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz, Paměť: 3GB RAM*, Pevný disk: 35 GB, Grafická karta: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @720P
*Integrované grafické karty musí mít alespoň 4 GB RAM, např. Intel serie HDDoporučené:
(Očekávaný počet FPS kolem 45-55 FPS na mapě kampaně a v bitvách 1 vs 1, 20 jednotek vs 20 jednotek, implicitní grafická nastavení jsou nastavena na „Vysoké“)
Operační systém: Windows 7/8.1/10 64Bit, Procesor: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz, Paměť: 8 GB RAM, Pevný disk 35 GB, Grafická karta: (DirectX 11) AMD Radeon R9 270X 2048MB | NVIDIA GeForce GTX 760 2048MB @1080P

 

Specyfikace 60fps+:
(Očekávaný počet FPS minimálně 60 na mapě kampaně a v bitvách 1 vs 1, 20 jednotek vs 20 jednotek, implicitní grafická nastavení jsou nastavena na „Ultra“)
Operační systém: Windows 7/8.1/10 64Bit, Procesor: Intel® Core™ i7-4790K 4.0 GHz, Paměť: 8 GB RAM, Pevný disk 35 GB, Grafická karta: (DirectX 11) AMD Fury X | Nvidia GTX 980 @1080P

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet