Total War: ROME II – Hannibal at the Gates (PC) DIGITAL

Total War: ROME II – Hannibal at the Gates (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, DLC

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Hannibal

 

Hannibal před branami vás zavede do západního Středomoří, do období počátku 2. punské války. Nová mapa tažení se zaměřuje na dobu, která dvě starověké supevelmoci, Řím a Kartágo, postavila proti sobě ve válce obrovských rozměrů.Tento konflikt jako jeden z nejznámějších v dějinách ukazuje taktického génia obou znepřátelených generálů – Scipia i Hannibala. Dokážete jejich skvělou strategii zopakovat nebo ji dokonce předčít? Jakým způsobem přepíšete dějiny?

 

Do války vstoupíte buď na straně Říma, nebo na straně Kartága. Postavíte se do čela vznešeného helénského města Syrakus nebo si poprvé v sérii ROME II vyzkoušíte jednu z iberských frakcí Arevaků či Lusitánů?

 

 • Nová mapa tažení: Součástí je podrobnější mapa západního Středomoří, než jakou nabízel ROME II. Díky tomu mohou hráči obsazovat 19 provincií posetých surovinami a osadami. Dvě hlavní síly tehdejšího světa, Řím a Kartágo, se začínají dostávat do sváru. Každá z nich nicméně ovládá množství klíčových oblastí a závislých zemí. Syrakusy, Arevakové a Lusitánové začínají pouze s jedním regionem. Díky tomu tyto frakce nabízejí odlišnou a ještě větší výzvu než hra za jednu ze dvou mocných říší.
 • Technologický strom zaměřený na diplomacii: Jak Kartágo, tak Řím nabízejí nový strom civilních technologií zaměřených na diplomacii. Obě strany začínají s mnoha spojenci a závislými státy a obě strany mohou podkopávat vliv svých protivníků za pomoci diplomacie.
 • 12 tahů za rok: Jelikož hra pokrývá období mezi roky 218 a 202 před n. l., každý tah v datadisku Hannibal před branami představuje jeden měsíc. Díky tomu se může na mapě tažení graficky odrážet čtvero ročních období a hra nabízí i sezónní efekty.
 • Kompaktní tažení pro více hráčů s jasným cílem: Pro generály, kteří dávají přednost rychlejšímu tažení pro více hráčů, má Hannibal před branami přichystány geograficky přesněji zaměřené kooperativní nebo kompetitivní kampaně pro dva hráče. Ty jsou kratší a mají konkrétnější cíle než velké tažení.
 • Nové historické bitvy: Hannibal před branami přináší dvě nové historické bitvy. Bitvu u Kann (216 před n. l.) a bitvu u Zamy (202 před n. l.) Obě bitvy znamenají klíčové střety 2. punské války. Kann představuje vrchol Hannibalova vpádu do Itálie a Zamma pečetí římské vítězství a převahu nad Kartágem.
 • Nové hratelné frakce pro Total War™: ROME II: Kromě mocného Říma nebo Kartága si můžete 2. punskou válku zahrát i v roli tří nových frakcí: Averaků, Lusitánů a Syrakusů. Každá z nich nabízí jedinečné vlastnosti, charakteristiky, jednotek a výchozí pozici v tažení. V případě, že vlastníte datadisk Hannibal před branami, můžete si za tyto frakce zahrát i v hlavním tažení ROME II.
  • Averakové: Říšská expanze zavedla Řím i Kartágo před brány Averaků. Je to však Hannibal, kdo v současnosti sdílí hranice s válečným keltiberským kmenem. Na počátku tažení jsou Averakové neutrální, volbě se však nevyhnou. Pokud se spojí s Hannibalem, mohou počítat se snahami o vyhlazení ze strany Říma. Když zůstanou zadobře s Římem, bezpochyby budou muset čelit hněvu Kartága. Navzdory tomu, že se Averakové v domovské krajině skvěle vyznají a jsou výbornými válečníky, nemohou čelit oběma velmocím najednou. Zatím si udržují neutralitu, to však nemůže trvat dlouho. Někdo musí Iberský poloostrov ovládnout. Budou to Averakové?
  • Lusitánové: Lusitánové žili v Iberii dávno předtím, než do oblasti vpadlo Kartágo s Římem. Podobně jako jejich vzdálení příbuzní Svéboví, ani oni nepředstavují jeden klan, ale konfederaci menších kmenů, která se podílí na obraně a buduje společná vojska. Lusitánové jsou jako schopní válečníci dobře připraveni na partyzánskou válku. Jak Hannibalova kartágská armáda pochoduje územím, které dříve zabral Řím, naskýtá se Lusitánům příležitost k expanzi za vlastní hranice a znovuobsazení Ibérie. Přestože se k okupantům musí přistupovat s obezřetností a dokonce se s nepřítelem nejprve i bratřit, nakonec je musíme vyhnat ze země!
  • Syrakusy: Městský stát Syrakusy je po celém starověkém světě znám jako centrum vzdělání a kultury. Je také velmi bohatý. Syrakusy těží ze své skvělé pozice v centrálním Středomoří. V jejich čele se vystřídala celá řada tyranů, kteří autonomii města bránili před spojeneckými Řeky, Kartágijci i vnitřními hrozbami. Roku 218 před n. l. se Kartágu i Římu zachtělo přidat Syrakusy ke své sféře vlivu jednou provždy. Jak začaly obě supervelmoci znovu válčit, ocitly se Syrakusy na okraji propasti. Mohou si dál určovat vlastní osud, nebo upadnout v zapomnění jako jedna z mnoha kolonií?
 • Nové jednotky: Kromě dřívějšího seznamu vojsk získávají hratelné frakce v datadisku Hannibal před branami následující nové jednotky. Pokud vlastníte datadisk Hannibal před branami, jsou tyto jednotky přístupné i v hlavním tažení ROME II
  • Averakové:
   • Pomalovaní válečníci (kontaktní pěchota): Pomalovaná těla a nechutný zápach zasévá strach mezi nešťastné nepřátele. Tím je polovina boje vyhrána.
   • Keltiberská kavalerie (kontaktní jízda): Všestranná jízda může rozhodovat bitvy, pokud jí velí schopný generál.
  • Lusitánové:
   • Lusitánští partyzáni (skrytá pěchota s oštěpy): Tyto tajní partyzánští bojovníci se dokážou nepozorovaně dostat na pozice a mistrně přepadat nepřátele.
   • Lusitánští bojovníci s oštěpy (pěchota s oštěpy): Schopní kmenoví bojovníci s oštěpy, kteří si svou pověst na bitevním poli plně zasloužili.
  • Syrakusy:
   • Elitní hoplité (elitní hoplité, dostupní i pro Athény): Nejlepší z městkých hoplitů hrdě brání své sídlo před invazí.
  • Nové římské pomocné sbory:
   • Pomocní Skadarové (iberská kontaktní pěchota): Tito Ibeřané jsou více než schopnou pomocí Římu v přední bojové linii.
   • Pomocná skadarská kavalerie (iberská kontaktní jízda): Tato těžká jízda dodává jinak konzervativním římským řadám jiskru iberského ohně.
  • Nové iberské žoldnéřské jednotky:
   • Žoldáčtí Skadarové (iberská kontaktní pěchota): Urostlí, dobře placení muži s falkatami dokážou vyřešit překvapivé množství sporů.
   • Žoldácká skadaverská kavalerie (iberská kontaktní jízda): Tito jízdní žoldnéři představují skvělou jednotku pro boj v těsných prostorách.
  • Nové italské žoldnéřské jednotky:
   • Žoldáčtí etruští hoplité (italští hoplité): Dřívější římští mistři trénovaní a vyzbrojení v řeckém stylu zůstávají silou, se kterou se musí počítat.
   • Žoldáčtí samnitští válečníci (italská těžká pěchota): I podrobený lid dokáže stále vychovávat ty nejlepší válečníky.
   • Žoldácká kampánijská kavalerie (italská těžká kavalerie): Šlechtická jízda na koních z několika nejlepších pastvin poloostrova.

 

 

 

© SEGA. Creative Assembly, logo Creative Assembly, Total War, Total War: ROME a logo Total War jsou buď registrované ochranné známky nebo ochranné známky The Creative Assembly Limited. SEGA a logo SEGA jsou buď registrované ochranné známky nebo ochranné známky SEGA Corporation. Všechna práva vyhrazena..

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Vyžaduje základní hru Total WarTM: ROME II (verze pro Steam).


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet