Total War: ATTILA - Doba Karla Velikého (PC/MAC) DIGITAL

Total War: ATTILA - Doba Karla Velikého (PC/MAC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, Strategie, Hry pro Mac, DLC

Jazyková verze:

České titulky

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráčů by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

  • Rozsáhlé nové tažení zasazené do raného středověku.
  • Středověký svět plný rytířů a huskarlů, dobově zpracované uživatelského rozhraní.
  • 8 hratelných frakcí s novými jednotkami, technologiemi a budovami.
  • Nové herní funkce s událostmi spojenými s příběhem a zvoleným královstvím.

 

Podrobnosti o obsahu

 

Vyčerpaný, krvácející, zjizvený a ohněm strávený svět leží v troskách. Ovšem i ve vší té zkáze se najdou hrdinové ochotní učinit vše, aby otočili zoufalé národy zpět ke světlu, vědomostem a civilizaci. Bez ohledu na cenu, bez ohledu na prostředky...

 

Nadchází věk několika vyvolených. Věk slávy, ve kterém se stará impéria rozpadla v prach a první skuteční králové budovali své mocné říše. Věk Karla Velikého.

 

Píše se rok 768 n. l. a Karel Veliký se má po smrti svého otce dělit o francký trůn se svým bratrem. Muži s jeho ambicemi však může tato situace jen stěží vyhovovat, cítí totiž, že mu v žilách koluje ohnivá krev jeho děda, Karla Martela. Vztahy mezi oběma sourozenci se tak prudce ochlazují.

 

Kontinent znavený konfliktem je plný přátel, protivníků a příležitostí, lidé dychtí po míru. Karel Veliký se záhy ocitá v čele nového věku vzdělání, náboženství a válčení a nemine jedinou šanci, jak šířit jednotu, stabilitu… a svůj vliv.

 

Sasové, Saracéni a Vikingové samozřejmě nemohou ponechat takovéto ambice bez povšimnutí.

 

K dosažení cíle tak bude zapotřebí mazanost, šarm, prozíravost i jistá dávka zákeřnosti.

 

Karel Veliký, král Franků, otec Evropy.

 

Budete kráčet v jeho šlépějích, nebo vás vaše ctižádost zavede ještě dál?

 

Jedinečné tažení s novými herními prvky

 

Doba Karla Velikého je výpravné rozšíření hry Total War: ATTILA, jež se odehrává ve středověké Evropě na rozsáhlé nové mapě tažení.

 

Na zdejším území již byli různí králové a jejich království i dříve, ale tentokrát přichází vskutku jedinečný muž, který je schopný sjednotit celé národy a vybudovat věčný odkaz a definovat, co znamená být „král“. Dokážete být také takoví?

 

Ocitnete se na úsvitu nového věku, ovšem ve vyčerpaném světě, jenž je unaven neustálým válčením. Dříve nevídané technologie a nové způsoby vedení boje jsou sice efektivní, ale nebudete se moci spoléhat jen na ně. Dobrý král je prozíravý a uvědomuje si, co všechno může po svém lidu chtít a jakou hranici již nesmí překročit.

 

Ovšem to, že nějaký národ není ochoten bojovat, nijak neznamená, že k tomu není připraven. Evropa je i nadále tavicím kotlem navzájem znesvářených ideologií a hluboko zakořeněné nedůvěry. Zatímco se Staré impérium pomalu vytrácí z lidské paměti, různé hrozby a dozvuky jeho rozpadu stále rezonují světem a vytvářejí nová nebezpečí a nástrahy pro formující se národy.

 

Vzniká jedinečná příležitost pro budování rozlehlých království, mocných nových států, které lze sjednotit pod praporcem civilizace rodící se z popela. Sláva vás již čeká – pokud prokážete, že máte schopnosti i odhodlanost samotného Karla Velikého.

 

Nová mapa tažení a uživatelské rozhraní

 

Zbrusu nová mapa tažení Doby Karla Velikého se zaměřuje na Evropu od roku 768 n. l. dál. Obsahuje 52 provincií, jež lze postupně dobýt, vytváří detailně zpracovanou a z geopolitického hlediska velice proměnlivou počáteční situaci a přináší stovky hodin zábavy.

 

Nový vzhled uživatelského rozhraní čerpá svou inspiraci ze středověkých uměleckých děl. Svým zpracováním, ve kterém se projevují vlivy iluminovaných manuskriptů, okenních vitráží a dalších prvků, propůjčuje hře i celému tažení zcela jedinečnou atmosféru.
Hratelné frakce

 

Doba Karla Velikého obsahuje rozmanitý výběr hratelných frakcí, z nichž každá má své vlastní rysy, rozpis jednotek i jedinečné a zároveň náročné podmínky vítězství, po jejichž dosažení si vyslouží označení „království“.

 

Frakce budou postupně představovány před vydáním rozšíření na stránkách www.twitch.tv/totalwarofficial, podrobnosti se tedy budete dozvídat průběžně.

 

Nové jednotky

 

Všechny jednotky v rozšíření Doba Karla Velikého jsou zcela nové, aby mohly co nejlépe odrážet pokročilý způsob boje vedený v tomto období, jenž je charakteristický silně vyzbrojenou a opancéřovanou pěchotou a obecným rozšířením jízdních jednotek všech typů, zejména prvním nasazením rytířů normanského stylu.

 

Celkem tu na vás čeká více než 300 nových jednotek. Budete mít možnost najímat legendární bojovníky této doby, jako jsou angličtí tháni, fyrdští sekerníci, scolští rytíři, berberští jinetes, chrti či obávaní saští válečníci se saxy.

 

Únava z válčení

 

Každý dobrý král musí především vědět, co všechno může po svém lidu chtít a jakou hranici již nesmí překročit. Války mezi jednotlivými královstvími mají dramatické a vážné důsledky a nelze je brát na lehkou váhu. Čím méně válek povedete, tím víc si vás bude váš národ považovat, a naopak časté a vleklé konflikty budou mít katastrofální důsledky na všeobecnou morálku a bojeschopnost armády.

 

Prozíravý vládce udělá vždy vše pro to, aby rychle a rozhodně obnovil mír.

 

Jedinečné události spojené s královstvím nebo příběhem

 

Každá z hratelných frakcí má pro odhodlané a cílevědomé panovníky jedinečnou sadu náročných „požadavků království“. Po jejich splnění budete moci jménem svého lidu vyhlásit vznik nového království, čímž potvrdíte nebo pozměníte tok dějin.

 

Jednotlivé frakce navíc v průběhu tažení čekají specifické příběhové události, které s sebou přinášejí neobyčejné úkoly a náročná rozhodnutí. Některé z těchto historií inspirovaných voleb vás povedou dál směrem k naplnění původního osudu vaší frakce, prostřednictvím jiných se však můžete vydat svou vlastní cestou.

 

Nové technologie a budovy

 

Rozšíření Doba Karla Velikého přináší mnoho technologií a budov spojených s příslušným historickým obdobím. Především se jedná o takové, které postupně zdůrazňují rozvíjející se myšlenky feudalismu a rytířství.

 

Řada budov nyní také přidává bonusy nejen své vlastní provincii, ale i sousedním oblastem, takže můžete různé geografické oblasti svého království více specializovat a vzájemně kombinovat výhody napříč svými zeměmi.

 

A ačkoliv se válkám zřejmě nikdy nevyhnete, máte k dispozici i takové podmínky vítězství, jichž lze snadněji dosáhnout mírovou cestou. Sami se tedy můžete rozhodnout, zda budete vládnout železnou rukou, nebo rozumem.

 

Záškodníci a dovednosti

 

Vaši záškodníci nyní budou specializovanější než dříve. Vrahové, zvědové a kněží (či imámové) již tedy nemají univerzální využití, ale soustředí se na konkrétní sady dovedností, které jsou sice úžeji zaměřené, ovšem také efektivnější než dříve.

 

Všichni generálové i záškodníci také mají k dispozici nové sady dovedností, jejichž jednotlivé položky jsou o poznání rozmanitější. Tím se vám nabízí možnost je postupně více rozvíjet a specializovat.

 

Na závěr se ve hře nachází také nový systém armádního a námořního dědictví s bonusy, které budete získávat odměnou za využívání určitých herních stylů.

 

 

©SEGA. Creative Assembly, the Creative Assembly logo, Total War, Total War: Attila and the Total War logo are either registered trade marks or trade marks of The Creative Assembly Limited. SEGA and the SEGA logo are either registered trade marks or trade marks of SEGA Corporation. All rights reserved.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Nejedná se o samostatnou hru. Ke spuštění je vyžadována hra Total War: ATTILA (Steam).


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet