The Sims 4: Život ve městě (PC) DIGITAL

The Sims 4: Život ve městě (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Simulace, DLC

Jazyková verze:

České titulky

Ochrana:

Origin

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

Vyrazte se Simíky do města a prozkoumejte všechno, co může nabídnout. Od rušných ulic. kde se pořád něco děje, až po jedinečné situace vzniklé díky bydlení v bytech. Splňte svým Simíkúm sny v živém městě San Myshuno a objevte nejrůznější sousedství a festivaly, čekají na ně pouliční umělci, různé soutěže a Simíci z nejrůznějších oborů.

 

Obsah rozšíření:

  • Prozkoumejte rušné město San Myshuno
  • Objevte zajímavé kulturní festivaly
  • Nastěhujte se do bytu až ke střešnímu apartmánu a sbližte se se svými sousedy
  • Vrhněte se do nových městských kariér

 

Prozkoumejte město San Myshuno
Prozkoumejte hustě zalidněné a rušné město plné různých sousedství. Malujte v umělecké čtvrti, zazpívejte si z plna hrdla v karaoke baru v módní čtvrti nebo si zahrajte basket ve čtvrti trhovců s kořením.

Objevte zajímavé kulturní festivaly
Vezměte své Simky na nejrůznější festivaly po celém městě a kulturně je obohaťte Čekají na ně pouliční umělci, různé soutěže a Simíci z nejrůznějších oborů.

Vypracujte se až k vrcholu mrakodrapu
Každý byt má jedinečné vlastnosti, které obohatí hraní vašich Smíků. Užívejte si slasti i strasti bydlení ve svém prvním bytě. Pomozte Simíkům vypracovat se až k bydleni ve střešním bytě v mrakodrapu a užívejte si nádherný výhled.

Pusťte se do nových kariér ve velkoměstě
Vydejte se na novou kariérní dráhu! Pronášejte plamenné proslovy pro dobrou věc v roli politiků. Ukažte celému světu svůj vybrány vkus jako kritici jídla nebo umění. Inspirujte zástupy Simíků a získejte si fanoušky na sociálních sítích.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet