The Sims 4 Sada 1 (PC) DIGITAL

The Sims 4 Sada 1 (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Simulace, DLC

Jazyková verze:

České titulky

Ochrana:

Origin

Dostupnost:

Nedostupné

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

Položky obsažené v tomto balíčku

  • The Sims 4: Návštěva v lázních
  • The Sims 4: Perfektní patio
  • The Sims 4: Přepychový večírek

 


The Sims 4: Návštěva v lázních
Dopřejte svým Simřkům den plný rozmazlování v balíčku The Sims 4 Návštěva v lázních. Vaši Simíci mohou vyrazit do úplně nových lázní Dokonalá rovnováha a nechat se namasírovat nebo si třeba zacvičit jógu a najít svou vnitřní rovnováhu. Po bahenní lázni si zajděte do sauny a zbavte se nahromaděného stresu.

 


The Sims 4: Perfektní patio
Pořidte si vířivky a vytvořte Simíkúm dokonalý venkovní koutek určený k relaxaci s kolekcí The Sims 4 Perfektní patio! Rozpalte nový gril. připravte něco dobrého k snědku a oblékněte Simíky do módního a zároveň pohodlného oblečení. V úplně nové vířivce se Simíci zbaví starostí i stresu a užijí si pohodový den na sluníčku.

 


The Sims 4: Přepychový večírek
Uspořádejte luxusní večírek vyzdobený extravagantními dekoracemi. Osvěžte Simíkům šatník oslnivými róbami a elegantním formálním oblečením. S úplně novým stolem na občerstvení můžete Simíkům podávat nejrůznější pokrmy na krásně zdobeném stole, který můžete uzpůsobit každé příležitosti.

 

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry The Sims™ 4


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet