The Elder Scrolls: Skyrim - Dawnguard (PC) DIGITAL

The Elder Scrolls: Skyrim - Dawnguard (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, RPG, DLC

Jazyková verze:

Polska/Angielska

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi18

Popis

V Dawnguardu se dostává k moci pán upírů Harkon. Pomocí Svitků Předků se snaží o něco naprosto nepředstavitelného - zhasnout samotné slunce. Přidáte se ke starobylému řádu Strážců úsvitu a překazíte jeho plány? Nebo se rozhodnete sami se stát pánem upírů? Ponořte se do nového příběhu, který přináší zbrusu nové lokace a různé úkoly pro rozdílné frakce, a rozhodněte se.

 

Hlavní prvky hry Dawnguard:

  • Nové zbraně, zbroje, kouzla a řevy: Rozšiřte řady Strážců úsvitu, vyzbrojte se zbrusu novými kušemi a vyrobte si vlastní šípy, šipky a zbraně z dračích kostí. Používejte nové zbraně, zbroje, kouzla a řevy, například Roztrhání duší - jeho prostřednictvím roztrháte duši svých nepřátel a změníte je ve své služebníky.
  • Staňte se pánem upírů: Přidejte se na stranu upírů a staňte se samotným Pánem upírů. Létejte nad zemí, měňte se v netopýry, vysávejte životní sílu ze svých protivníků a užívejte mnohé další speciální dovednosti. Pán upírů má vlastní systém vylepšitelných talentů.
  • Nové vlkodlačí talenty: Vlkodlaci mají nyní vlastní systém vylepšitelných talentů, jako jsou Bestiální síla, Zvířecí vitalita a Barbarské požírání.
  • Nové lokace a nepřátelé: Vyberte si jednu ze dvou rozsáhlých pevností, které můžete obsadit a postupně vylepšovat - hrad Volkihar či tvrz Strážců úsvitu. Objevuje ztracená údolí a navštivte novou sféru Zapomnění - Mohylu duší. Bojujte proti novým nepřátelům, jako jsou smrtidavové, chrliče, obrnění trollové či noví upíři a draci.
  • Změňte svůj vzhled: Navštivte Krysí díru v Riftenu a vyhledejte ženu, která dokáže změnit váš vzhled - nejen účes, ale i obličej.
  • Jízdní boj: Ve Skyrimu nyní můžete bojovat zblízka i na dálku přímo z koňského sedla.

 

 

© 2012 Bethesda Softworks LLC, společnost ZeniMax Media. The Elder Scrolls, Skyrim, Dawnguard, Bethesda, Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, ZeniMax a přidružená loga jsou registrovanými obchodními známkami nebo obchodními známkami společnosti ZeniMax Media Inc. v USA a/nebo jiných zemích. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Vyžaduje základní hru The Elder Scrolls: Skyrim (verze Steam).


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet