DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Plošinovky, DLC

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi7

Popis

Ke spuštění vyžaduje základní hru Sonic Mania (verze pro Steam).

 

Sonic Mania Encore DLC - znovu objevte klasické úrovně aktualizované pro úplně nový režim Encore. Mighty the Armadillo nebo Ray the Flying Squirrel? Využijte jejich jedinečné schopnosti a soupeřte až se čtyřmi přáteli v režimu „Competition“!

 

O hře Sonic Mania:

Vzdejte holt nejlepšímu spojení minulosti a budoucnosti ve hře Sonic Mania, úplně novému dobrodružství Sonica. Užijte si novou ohromující HD grafiku s úžasnými 60 snímky za vteřinu, ale stále udrženou 2D v retro stylu. Na výběr máte několik postav – můžete uhánět horem pádem jako Sonic, vznášet se jako Tails nebo se probíjet přes mohutné překážky a využívat brutální sílu Knucklesa. Znovu prožijte dobrodružství Sonica z minulosti, když navštívíte nově zpracované klasické lokace a budete bojovat s novými bossy a podlou armádou robotů Doktora Eggmana. Střetněte se s ostatními hráči v režimu soupeření nebo si zahrajte s kamarádem v režimu kooperace. Hru Sonic Mania vytvořil Christian Whitehead, firma Headcannon a Pagoda WestGames ve spolupráci se Sonic Team. Vítejte v Sonic Manii!

 

 

 

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Vyžaduje základní hru Sonic Mania (verze pro Steam).  MINIMÁLNÍ:

  • Operační systém: Windows 7 / 8 / 10
  • Procesor: Core 2 Duo
  • Paměť: 2 GB RAM
  • Grafická karta: DirectX 9.0c compliant video card 256MB
  • DirectX: Verze 9.0c
  • Pevný disk: 400 MB volného místa
  • Zvuková karta: DirectX 9.0c Compatible

 

© SEGA. SEGA, the SEGA logo and SONIC MANIA are either registered trademarks or trademarks of SEGA Holdings Co., Ltd. or its affiliates. All rights reserved. SEGA is registered in the U.S. Patent and Trademark Office. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet