Sid Meier's Civilization VI - Australia Civilization & Scenario Pack (PC) DIGITAL

Sid Meier's Civilization VI - Australia Civilization & Scenario Pack (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, Simulace, DLC

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

Hraní tohoto obsahu vyžaduje základní hru Sid Meier’s Civilization® VI.

 

W Civilization VI na czele cywilizacji australijskiej stanął John Curtin! Australia prosperuje tam, gdzie inne cywilizacje miałyby trudności z rozwojem. Zawdzięcza to premii do obszarów mieszkalnych za budowę miast na wybrzeżach. Przychody z jej dzielnic rosną, gdy zostaną zbudowane na atrakcyjnych polach. John Curtin zapewnia premię do produkcji, gdy inna cywilizacja wypowie Australii wojnę lub gdy Australia wyzwoli miasto. W skład pakietu wchodzi również nowy scenariusz „Potentat australijskiego pustkowia” – czy zdołasz zbić fortunę, szukając złota, tworząc ogromne stada bydła lub zachowując dla przyszłych pokoleń naturalne piękno Australii?

 

Obsahuje australskou civilizaci s Johnem Curtinem, jedinečnou jednotkou Digger, jedinečným vylepšením Outback Station a novým divem světa:

  • Jedinečná schopnost civilizace: Australská pobřežní města mají vždy kompletní možnosti bydlení. Pastviny také spouštějí efekt Culture Bomb, díky čemuž seberou přilehlá políčka ostatním civilizacím a městským státům. Výnosy z kampusů, komerčních středisek, svatých míst a pouličních divadel se na přitažlivém terénu zvyšují.
  • Jedinečná schopnost vůdce: Jedinečná schopnost Johna Curtina se jmenuje “Citadel of Civilization.” Austrálie získá bonus k výrobě na začátku vyhlášení války nebo když osvobodí město. 
  • Jedinečná jednotka: Jedinečnou jednotkou Austrálie je Digger, který získá bonusy v boji na pozemních políčkách vedle vody a v boji mimo své území.
  • Jedinečná infrastruktura: Outback Station je vylepšení políčka, které odemyká cechy a lze ho vylepšit díky parnímu pohonu a rychlému nasazení. Poskytuje jídlo a výrobu, přičemž za okolní pastviny získá jídlo navíc.

Nový scénář “Outback Tycoon”:

  • Tento jedinečný scénář zaměřený na ekonomiku vám svěří kontrolu nad jednou ze čtyř koloniálních vlád, zatímco se budete snažit objevovat a rozvíjet přírodní krásu a bohatství Austrálie. 
  • Obsahuje jedinečné jednotky a herní efekty, bez bojů mezi hráči.
  • 60tahový limit.

Nový div světa Uluru:

  • Tento pouštní div poskytuje bonus k víře a kultuře okolním políčkům.

 

 

 

 

Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

©2016 Take-Two Interactive Software a její pobočky. Sid Meier’s Civilization, Civilization, Civ, 2K, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software a jejich příslušná loga jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechny ostatní značky a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Hraní tohoto obsahu vyžaduje základní hru Sid Meier’s Civilization® VI.

Operační systém: Windows 7 64bit / 8.1 64bit / 10 64bit

Procesor: Intel Core i5 čtvrté generace s 2,5 Ghz nebo AMD FX8350 4,0 Ghz či lepší
Paměť: 8 GB RAM
Pevný disk: alespoň 12 GB
Grafická karta: Karta s 2 GB a DirectX 11 (AMD 7970 nebo nVidia 770 či lepší)


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet