Motorsport Manager - Challenge Pack (PC/MAC/LX) DIGITAL

Motorsport Manager - Challenge Pack (PC/MAC/LX) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Simulace, Sportovní, Hry pro Mac, Závodní, Hry pro Linux, DLC

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi3

Popis

Vyžaduje základní verzi produktu Motorsport Manager pro platformu Steam.

 

Nastal čas vrátit se scénu. Zapni si pásy a těš se na 12 vzrušujících, nových výzev z rozjížďky inspirovaných událostmi a nápady z dějin motorového sportu.

Každá ze zábavných, nových výzev v tomto paketu ověří tvoji schopnost přizpůsobit se a pod tlakem dosáhnout úspěchu. Snaž se vyhrávat závody v sezóně, ve které byly zavedeny sice atypické, ale zato vzrušující zásady jako je postřikování dráhy a opačné rozestavění na startu. Nebo se snaž vrátit ze sestupových míst v sezóně pokažené ztrátou svých nezbytných komponentů.

Výzvy pro Amatéra, Profesionála a Hvězdu, každá se stoupající úrovní obtížnosti, tě utvrdí v přesvědčení, že se musíš snažit stále více, abys byl úspěšný, dokonce i tehdy, když jsi zkušeným hráčem Motorsport Manager. S každou výzvou zakončenou úspěchem získáš také ve hře novou cenu.

Příklad třech výzev, které potkáš v paketu Challenge Pack:

Cítění postřikovačů

Kontroverzní zavedení postřikovačů v této sezóně zaskočilo většinu posádek. Často tým z konce tabulky, přizpůsobivý pilot a solidní tým v pit-stopech byl známkou toho, že tým Dragon Race Team mohl skočit na první místo v Mistrovství družstev. Se zbývajícím jedním závodem musí  Dragon dosáhnout jedině podium position, aby posílil svoji pozici a získal jako první v historii titul Mistra družstev.

V Plamenech

Sezóna 2016 byl pro Scuderia Rossini strašným zvratem k nejhoršímu. Během desátého závodu měla jejich hvězda Wexler vážnou nehodu a utrpěla rozsáhlé, život ohrožující popáleniny! Nyní se nachází v nemocnici a bude tam po několik nejbližších závodů; zvládnou Rossini připravit všechno na jeho triumfální návrat?

Z Popela

V tomto roce vypadala situace skvěle pro Windsor Racing: dobrý automobil, výborná podpora posádky a několika nejlepších jezdců v soutěži. Tak tomu bylo do momentu, kdy po sotva čtyřech závodech v sezóně jejich projektové centrum shořelo. Nyní, neschopni připravit jakékoli nové automobilové součástky na sezónu, se musí členové Windsor pokusit vyhrát mistrovství.

 

 

 

 

©PLAYSPORT GAMES 2017. Motorsport Manager, the Motorsport Manager logo and PLAYSPORT GAMES are either registered trade marks or trade marks of PLAYSPORT GAMES. Published by SEGA Publishing Europe Limited. SEGA and the SEGA logo are either registered trademarks or trademarks of SEGA Holdings Co., Ltd. or its affiliates. All rights reserved. SEGA is registered in the U.S. Patent and Trademark Office. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners. All rights reserved.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Vyžaduje základní verzi produktu Motorsport Manager pro platformu Steam.

 

PC

minimum:

Operační systém: Microsoft Windows 08/07/10 (64-bit) Procesor: Intel® Core ™ 2 Duo P8700 @ 2,5 GHz Paměť: 4 GB RAM Grafická karta: Nvidia GT 335 m, 512 MB / AMD Radeon HD 4670, 512MB. / Intel HD 4000, DirectX: verze 11, místo na disku: 16 GB volného místa

 

DOPORUČUJEME:

Operační systém: Microsoft Windows 08/07/10 (64-bit) Procesor: Intel Core i5-3470, 3.20GH AMD FX-6300 3.5GHz Paměť: 8 GB RAM, Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB / AMD Radeon HD 7870 2GB / Intel HD 500 DirectX: verze 11, místo na disku: 16 GB volného místa

 

MAC

minimum:

Operační systém: Mac OS X 10.10, Procesor: Intel Core 2 Duo P8700 @ 2,5 GHz Paměť: 4 GB RAM, grafická karta: Nvidia GeForce 9400M / AMD Radeon HD 4670, 512MB / Intel HD 4000, místo na disku: 16 GB volného místa

 

DOPORUČUJEME:

Operační systém: Mac OS X 10.10, Procesor: Intel Core i5 3,2 GHz (i5-3470) [6 MB na čipu mezipaměti L3] paměť: 8 GB RAM, Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 660m [512 MB GDDR5 SDRAM] Místo na disku: 16 GB volného místa

 

SteamOS + Linux

minimum:

Operační systém :. 16 GB volného místa


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet