Little Nightmares - Secrets of the Maw Expansion Pass

Little Nightmares - Secrets of the Maw Expansion Pass DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Dobrodružné, Horory, Stealth, DLC

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráči by se měli být schopni vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry Little Nightmares na platformu Steam.

 

Doplňky, které patří do paketu Season Pass, budou dodávány postupně, nicméně klíče k němu zasíláme okamžitě po zaplacení objednávky.

 

Chceš zažít více dobrodružství v Little Nightmares? Odhal všechna tajemství Maw během paralelního dobrodružství, ve kterém se vtělíš do postavy chlapce na útěku, dalšího vězně hledajícího cestu, jak utéct z tohoto ponurého místa. V průběhu svého vandrování chlapec navštíví Hlubiny, Skrýš a jinou skrytou část Maw, což bude pro tebe nová výzva a vrhne nové světlo na příhody Six. Kup si Little Nightmares™ Secrets of The Maw a prožij další dobrodružství podle jejich zpřístupnění. Když si koupíš Little Nightmares™ Secrets of The Maw, tak příště obdržíš rovněž přístup k ostatnímu (postupně zveřejňovanému) obsahu, jehož se týká karnet.

 

 

 

 

Little Nightmares™ & ©BANDAI NAMCO Entertainment Europe

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry Little Nightmares na platformu Steam.

MINIMÁLNÍ:

Operační systém: Windows 7, 64-bit, Procesor: Intel CPU Core i3, Paměť: 4 GB RAM, Grafická karta: Nvidia GTX 460, DirectX: Verze 11, Připojení: Širokopásmové připojení k internetu, Pevný disk: 10 GB volného místa

 

DOPORUČENÉ:

Operační systém: Windows 7, 64-bit, Procesor: Intel CPU Core i7, Paměť: 8 GB RAM, Grafická karta: Nvidia GPU GeForce GTX 660, DirectX: Verze 11, Připojení: Širokopásmové připojení k internetu, Pevný disk: 10 GB volného místa


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet