Kerbal Space Program: Making History (PC/MAC/LX) DIGITAL

Kerbal Space Program: Making History (PC/MAC/LX) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Simulace, Hry pro Mac, Hry pro Linux, Nezávislé, DLC

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Obsah her, označených tímto ratingem je považován za vhodný pro všechny věkové skupiny. Jistá úroveň násilí je (v humorném kontextu) akceptovatelná (Bugs Bunny nebo Tom & Jerry). Dítě by nemělo asociovat postavu na obrazovce s postavami reálného života, hra neustále naznačuje, že jde o čirou fantazii. Hra neobsahuje zvuky ani scény, které by mohly dítě vyděsit, nenarazíte v ní ani na vulgární výrazy.

Popis

Ke spuštění vyžaduje základní hru Kerbal Space Program (verze pro Steam).

 

Díky rozšíření Kerbal Space Program: Making History Expansion obohatíte svoji hru o další zážitky. Tento první rozšířující balíček pro kritiky oceňovanou vesmírnou simulaci přináší nový obsah do hry Kerbal Space Program, včetně zajímavého editora misí Mission Builder, balíčku History Pack představujícího mise inspirované historickými událostmi a mnoho nových částí, které mohou hráči využít během hraní KSP.

 

Vytvořte, spusťte a sdílejte jako nikdy předtím s programem Kerbal Space: Making History Expansion.

 

Herní vlastnosti:

 

  • Editor misí Mission Builder:  Tato obsáhlá nová funkce vkládá proces vytváření a úpravy misí do rukou hráčů a nabízí nekonečné možnosti. Hráči si mohou přizpůsobit úkoly, přidávat starty, přistání, záchranné akce, poruchy, výbuchy, opravy a mnoho dalšího. Jedinečné možnosti pro vítězství, vzrušující výzvy a nečekané překážky dodávají těmto misím na složitosti. Vyzvěte ostatní hráče sdílením vytvořených misí s komunitou KSP.

 

  • History Pack: Zahrajte si celou řadu předem připravených misí inspirovaných průzkumem vesmíru. Od vesmírných procházek až po nouzová přistání a všechno mezi tím, hráči si mohou oživit okamžiky inspirované historickými událostmi, ale v jedinečném kerbalovém provedení.

 

  • Nové části: Toto rozšíření obsahuje také desítky nových částí spolu s novými kosmickými skafandry, které jsou inspirovány historickým vesmírným závodem. Hráči mohou tyto části a skafandry používat v celé hře Kerbal Space Program.

 

 

Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s podmínkami licenční smlouvy koncového uživatele, kterou poskytuje externí subjekt: http://www.take2games.com/eula

© 2011-2017 Take-Two Interactive Software, Inc. Developed by Squad. Private Division and Kerbal Space Program and their respective logos are trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. The ratings icon is a trademark of the Entertainment Software Association. All other marks and trademarks are the property of their respective owners. All rights reserved.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Ke spuštění vyžaduje základní hru Kerbal Space Program (verze pro Steam).


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet