Euro Truck Simulator 2 – Heavy Cargo Pack DLC (PC) DIGITAL

Euro Truck Simulator 2 – Heavy Cargo Pack DLC (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Simulace, DLC

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Obsah her, označených tímto ratingem je považován za vhodný pro všechny věkové skupiny. Jistá úroveň násilí je (v humorném kontextu) akceptovatelná (Bugs Bunny nebo Tom & Jerry). Dítě by nemělo asociovat postavu na obrazovce s postavami reálného života, hra neustále naznačuje, že jde o čirou fantazii. Hra neobsahuje zvuky ani scény, které by mohly dítě vyděsit, nenarazíte v ní ani na vulgární výrazy, scény obsahující nahotu, ani žádné odkazy na sexuální aktivity.

Popis

Vyžaduje základní hru Euro Truck Simulator 2 (verze pro Steam) pro akci. 

 

Vyzkoušet své řidičské dovednosti s novými přívěsů a nákladů zahrnuty v balíčku Heavy Cargo Pack. Využijte technicky vyspělých semi-ovladatelných os na podporu bezpečnější procházet ostrých zatáčkách. Rafinované fyziky ve hře a nákladu o hmotnosti až 60 tun, bude toto DLC balíček vás před zcela nové výzvy, které pracují v náročných podmínkách.

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Vyžaduje základní hru Euro Truck Simulator 2 (verze pro Steam) pro akci. 

Windows XP SP3 / Vista SP2 / Windows 7 SP1, dual-core Intel nebo AMD 2.4 GHz, 2 GB RAM, grafická karta kompatibilní s DirectX 9.0c, který má 256 MB VRAM, a hardwarovou podporou pro Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 7600 nebo ATI Radeon HD2600XT), zvuková karta kompatibilní s DirectX 9.0c, 1,6 GB HDD


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet