Cuban Missile Crisis: Ice Crusade (PC) DIGITAL

Cuban Missile Crisis: Ice Crusade (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, Simulace, DLC

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

Ice Crusade je samostatný dodatek k postapokaliptické real-time strategii Cuban Missile Crisis. Pokračuje v příběhu původní hry a dodává nové kampaně, bitevní pole i jednotky.

Je rok 1967. Kubánská krize, která vedla ke 3. světové válce, trvá. Využití jederných zbraní způsobilo globální ochlazení klimatu, které změnilo historii a udělalo boj o přežití ještě obtížnějším. Sověti vládnou v Evropě i v Africe a rozhodli se začit vojenskou operaci Ledová křížová výprava. Sovětské expediční síly mají překročit Arktidu a zaútočit na nechráněná americká města. Nezalidněné oblasti v Mexiku a americké metropole se stanou novými poly bitev.

 

Vlasnosti hry:

Ice Crusade je samostatné pokračování postapokaliptické real-time strategii Cuban Missile Crisis. Pokračuje v příběhu původní hry a dodává nové kampaně, bitevní pole i jednotky.

 

  • Turn-based taktické režimu a v reálném čase strategie v jedné hře.
  • Nová bojiště: jižní části USA a severní Mexiko
  • 2 nové kampaně sovětská a americká. 10 nových scénářů a více než 25 strategických misí.
  • 22 nových vojenských jednotek, včetně T-60, Hunter, náčelník, Grand MLTR, Akatsia SPG.
  • 2 nové super jednotky Convair-49 a samohybná houfnice Tyulpan 240 mm

 

 

 

 

© 2008 1C Company. Developed by G5 Software. All rights reserved. This product contains software technology licensed from Nival Interactive. © 2007 Nival Interactive. Nival and Nival logo are trademarks of Nival Interactive. All rights reserved. Uses Bink Video. Copyright © 1997 - 2008 by RAD Game Tools, Inc.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

OS: Windows® XP (SP3) / Vista (SP1) / Windows® 7, Procesor: 800 MHz, Paměť: 512 MB RAM, Grafická karta: 64 Mb VRAM, HDD: 2 GB dostupného místa, Dodatková upozornění: hra nemusí fungovat na systému Windows 8 nebo novějších


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet