Brain Exercise with Dr. Kawashima (PC) DIGITAL

Brain Exercise with Dr. Kawashima (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, Dětské

Jazyková verze:

Angličtina

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Obsah her, označených tímto ratingem je považován za vhodný pro všechny věkové skupiny. Jistá úroveň násilí je (v humorném kontextu) akceptovatelná (Bugs Bunny nebo Tom & Jerry). Dítě by nemělo asociovat postavu na obrazovce s postavami reálného života, hra neustále naznačuje, že jde o čirou fantazii. Hra neobsahuje zvuky ani scény, které by mohly dítě vyděsit, nenarazíte v ní ani na vulgární výrazy.

Popis

Vezměte zdraví vaší mysli do vlastních rukou díky této zábavné a stimulující hře pro trénink mozku. Nad vývojem dohlížel Dr. Kawashima, génius stojící za nejznámější hrou na světě tohoto století. Brain Exercise je naplněná těmi nejoblíbenějšími a úplně nově vymyšlenými způsoby, jak stimulovat různé části mozku a udržet tak vaši mysl bdělou a aktivní.

 

Trénink mozku je stejně důležitý jako pravidelné zdravé stravování a fyzické cvičení - jen snažší a méně časově náročné!

 

Hlavní vlastnosti:

  • Vyrobeno pod oficiálním dohledem Dr. Kawashimy.
  • Vědecky potvrzená stimulace mozku.
  • Trénujte každou část vašeho mozku zvlášť!
  • 36 her rozdělených mezi jednotlivé části mozku!
  • Zúčastněte se celosvětových online hodnocení.

 

Brain Exercise with Dr. Kawashima © 2009 NBGI / NBGE. Všechna práva vyhrazena. Vydáno společností NAMCO BANDAI Games Europe S.A.S. Původní koncept od společnosti NAMCO BANDAI Games Inc. Vyrobeno společností NAMCO Tales Studio Inc. and NAMCO BANDAI Games Europe S.A.S.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

OS: Microsoft® Windows® XP Service Pack 1, XP Service Pack 2 Vista; procesor: Intel Pentium III 1GHz; RAM: 512 MB RAM (Microsoft® Windows® XP) / 2GB (Microsoft® Windows® Vista); grafická karta: ATI Radeon 9000 nebo NVIDIA GeForce Ti 4200; HDD: 100 MB; DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta, reproduktory nebo sluchátka


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet