Cloudberry Kingdom (PC) DIGITAL

Cloudberry Kingdom (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Digital

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Nedostupné

Doručení:

elektronické doručení

Hry, které by mohly být normálně ohodnoceny nálepkou PEGI 3, ale obsahují scény, které mohou nahánět hrůzu.

Popis

A žili nešťastně až do smrti. Takhle to přeci vždycky začíná. Objeví se Orb a s ním se vrátí klasické postavy. Kobbler s jeho mániemi, věčně znuděná princezna. Je jen otázka času, kdy se objeví Bob, náš hrdina, aby tomuhle šílenství učinil přítrž. Tři mocnosti se snaží zvítězit a osud království Cloudberry visí na vlásku. Co přinese Bob, hrdina na odpočinku? Získá si srdce princezny tím, že jí zase jednou zachrání? Dokáže skutečná láska zastavit Kobblera a moc Orbu? Ne, nejspíš ne. Ale za pokus to stojí!

 

Hlavní vlastnosti:

  • Nekoneční úrovně: Plošinovka vytvářená náhodným generátorem úrovní. Každá úroveň je zbrusu nová. Obtížnost uspokojí všechny typy hráčů, od příležitostných až po hardcore. Také si můžete úrovně uložit a poslat je kamarádům!
  • Výběr z více hrdinů: Hrajte za jednoho z 10 typů hrdinů a odemkněte si další. Nebo si vytvořte vlastního hrdinu v Factory - nejen jak vypadá, ale i jeho schopnosti.
  • Více herních režimů: Vyzkoušejte tři různé typy hry - Kampaň, Volnou hru a Arcade, který dále obsahuje Time Crises, Hero Rush a Escalation.
  • Multiplayer a kooperace: Užijte si hru až pro čtyři hráče v multiplayerových a kooperačních režimech, napr. Bungee.
  • Dabing od celebrit: Cloudberry Kingdom přitáhlo jako dabéra Kevina Sorbo, hvězdu televizního seriálového hitu Hercules: The Legendary Journeys a Andromeda, a hraje hlavní roli v parodii Meet the Spartans.

 

 

© 2013 by Pwnee Studios, Corp. Všechna práva vyhrazena. Distribuuje Ubisoft Entertainment na základě licence od Pwnee Studios, Corp. Cloudberry Kingdom, Pwnee, a Pwnee Studios jsou ochranné známky Pwnee Studios, Corp. a jsou používány na základě licence. Ubisoft a logo Ubisoft jsou ochranné známky Ubisoft Entertainment v USA a/nebo jiných zemích.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8; Intel Core 2 Duo E4400 nebo 2.0 GHz AMD Athlon 64 X2 3800+ nebo lepší; 1 GB RAM; grafická karta s 256 MB videopaměti a podporou DirectX 9.0c a Shader Model 4.0 nebo lepší; DirectX 9.0; 750 MB volného místa na disku; zvuková karta kompatibilní s DirectX a aktuální ovladače; podporuje Xbox 360 Controller for Windows.

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet