Tekken 7 (PC) DIGITAL

Tekken 7 (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Sportovní, Mlátičky

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Nedostupné

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

  


Láska, pomsta, hrdost. Každý z nás má důvod bojovat, jsou hodnoty, které nás definují a činí nás lidmi, nezávisle na našich nedostatcích nebo přednostech. Neexistují špatné stezky, existují pouze cesty, které si zvolíme.

 

Zažij epické rozuzlení historie klanu Mishima a odhal důvody, které stály za jejich neúprosným boj. Tekken 7 je postaven na základě Unreal Engine 4 a nabídne ohromující historii boje v filmovém styl. Inovativní vychytávky umožňují intenzivní souboje, kterých si budeš moci vychutnat s přáteli (nebo také se soupeři).

 

Vlasnosti hry:

  • Unreal Engine 4 - Tekken 7 poháněný Unreal Engine 4, je nejkrásnější hra Tekken série s téměř fotorealistickou grafikou a ohromujícími bojovými efekty.
  • Zkušenost z nekončícího příběhu - úchvatné filmové sekvence, které vyprávějí příběh jsou kombinovány s horoucími souboji. Objevuj rodinnou historii Mishima inovativním způsobem.
  • Sada více než 30 hratelných postav - bohatá sbírka více než 30 postav obsahuje nové tváře a obrovský počet možných úderů, takže můžete zažít skutečnou svobodu při vedení vlastního bojového stylu. Najdi své oblíbené smrtící techniky, bojová umění, komba a vyhrávej zápasy!
  • Hosté z Street Fighter: Akuma! -Akuma z Street Fighter byl přenesen do 3D a připojí se k boji se všemi svými charakteristickými pohyby ve stylu shoto a rovněž  dodá ohnivé koule.
  • Nové bojové mechaniky a nové údery - klasické souboje 1vs1 se vracejí do hry! Nové údery a nová mechanika boje jako například „Rage Arts“, „Power Crushes“ a „Rage Drives“, které dělají hru ještě dostupnější pro hráče všech úrovní. Vítězné souboje s přáteli ve hře Tekken 7 můžou být založeny buď na tvrdém tréninku nebo na čisté zábavě.
  • Závěrečná kapitola krvavé historie Mishima - Tekken 7 je poslední kapitola ve dvacetiletém rodinném sváru v klanu Mishima. Objevte netradiční konflikt mezi členy klanu Mishima, kteří se snaží vyrovnat staré účty a převzít kontrolu nad světovou říší.

 



 

 

TEKKEN™ 7 & © BANDAI NAMCO Entertainment Inc.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

Operační systém: Windows 7/8/10 (64-bit), Procesor: Intel Core Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz, Paměť: 6 GB RAM, Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB, GTX 750Ti 2GB, DirectX: Verze 11, Připojení: Širokopásmové připojení k internetu, Pevný disk: 60 GB volného místa

 

DOPORUČENÉ:

Operační systém: Windows 7/8/10 (64-bit), Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz, Paměť: 8 GB RAM, Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1060, DirectX: Verze 11, Připojení: Širokopásmové připojení k internetu, Pevný disk: 60 GB volného místa


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet