Tekken 7 Deluxe Edition (PC) DIGITAL + BONUS!

Tekken 7 Deluxe Edition (PC) DIGITAL + BONUS!

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Sportovní, Mlátičky

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Předobjednávka

Datum premiéry:

02.06.2017

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráčů by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

Objednej si TEKKEN 7 Deluxe Edition před premiérou a získej dodatkovou postavu - Elisu, krásnou a temnou vampýrku.

 

 


Láska, pomsta, hrdost. Každý z nás má důvod bojovat, jsou hodnoty, které nás definují a činí nás lidmi, nezávisle na našich nedostatcích nebo přednostech. Neexistují špatné stezky, existují pouze cesty, které si zvolíme.

 

Zažij epické rozuzlení historie klanu Mishima a odhal důvody, které stály za jejich neúprosným boj. Tekken 7 je postaven na základě Unreal Engine 4 a nabídne ohromující historii boje v filmovém styl. Inovativní vychytávky umožňují intenzivní souboje, kterých si budeš moci vychutnat s přáteli (nebo také se soupeři).

 

 

Vlasnosti hry:

 

• Unreal Engine 4 - Tekken 7 poháněný Unreal Engine 4, je nejkrásnější hra Tekken série s téměř fotorealistickou grafikou a ohromujícími bojovými efekty.

• Zkušenost z nekončícího příběhu - úchvatné filmové sekvence, které vyprávějí příběh jsou kombinovány s horoucími souboji. Objevuj rodinnou historii Mishima inovativním způsobem.

• Sada více než 30 hratelných postav - bohatá sbírka více než 30 postav obsahuje nové tváře a obrovský počet možných úderů, takže můžete zažít skutečnou svobodu při vedení vlastního bojového stylu. Najdi své oblíbené smrtící techniky, bojová umění, komba a vyhrávej zápasy!

• Hosté z Street Fighter: Akuma! -Akuma z Street Fighter byl přenesen do 3D a připojí se k boji se všemi svými charakteristickými pohyby ve stylu shoto a rovněž  dodá ohnivé koule.

• Nové bojové mechaniky a nové údery - klasické souboje 1vs1 se vracejí do hry! Nové údery a nová mechanika boje jako například „Rage Arts“, „Power Crushes“ a „Rage Drives“, které dělají hru ještě dostupnější pro hráče všech úrovní. Vítězné souboje s přáteli ve hře Tekken 7 můžou být založeny buď na tvrdém tréninku nebo na čisté zábavě.

• Závěrečná kapitola krvavé historie Mishima - Tekken 7 je poslední kapitola ve dvacetiletém rodinném sváru v klanu Mishima. Objevte netradiční konflikt mezi členy klanu Mishima, kteří se snaží vyrovnat staré účty a převzít kontrolu nad světovou říší.

 

 

Kup si TEKKEN 7 Deluxe Edition a rozšiř cestu válečníka o dvě hratelné postavy, nový herní režim a stovky dodatkových skinů. K Tvému nákupu Ti navíc přidáme více než 30 kovových skinů, díky kterým budeš zářit na turnahi Iron Fist Tournament.

 

 

 

 TEKKEN™ 7 & © BANDAI NAMCO Entertainment Inc.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Již brzy!


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet