Divekick (PC) DIGITAL

Divekick (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Nezávislé, Mlátičky

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

Divekick je první dvoutlačítková bojová hra na světě. Hra obsahuje čistou esenci tohoto žánru bojových her s použitím pouze dvou tlačítek a bez nutnosti použití směrového pohybu. Rozehrávka v Divekick ukazuje, jak velmi důležitý je samostatný pohyb hráče a zavádí (a učí) dovednosti, které jsou podstatou žánru bojových her: logické hry, spacing, timing a také rychlost reakce.

 

V Iron Galaxy milujeme bojové hry. Průměrný fanoušek se domnívá, že nejvíce zábavy v tomto typu her se skrývá v zapamatování si nekonečných sérií vstupních kombinací. To je důvod, proč Divekick používá pouze dvě tlačítka: Dive (skok do vzduchu) přikáže tvé postavě vyskočit vzhůru. Kick přikáže tvé postavě letět s vykopnutou nohou směrem dolů. Pokud použiješ Kick na zemi, můžeš odskočit od svého protivníka. Použitím těchto pohybů ten, kdo první zasáhne, vyhrává kolo, a hráč, který získá pět kol, vyhrává hru. Rozehrávka v Divekick je čistě o adrenalinu, učí hráče všímavosti a přelstít protivníka.

 

Hlavní charakteristika

  • 14 jedinečných a originálních postav, každá disponuje jiným bojovým stylem a speciálními technikami. 
  • Obsahuje dvě doplňkové herní postavy: Fencer z Nidhogg a Johnny Gat z Saints Row!
  • Příběhové segmenty pro každou postavu, včetně intra, ukončení a také souboje se soupeři. Dojmeme tě k slzám!
  • Hra online s možností hodnocení nebo bez na platformě GGPO, nejvíce prověřeným   netcodem mezi bojovými hrami. Možnost nahlédnout do hodnocení každé postavy a hodnocení celkové. 
  • Lokální rozehrávka VS pro dva hráče, s možností rychlé a snadnější rekonfigurace tlačítek, která zajišťuje komfort rozehrávky pro širokou a rozmanitou škálu hráčů.
  • Plná integrace se Steamworks, včetně Big Picture Mode.

 

 

 

 

Divekick Software © 2015 Iron Galaxy Studios, LLC. DIVEKICK and IRON GALAXY are trademarks of Iron Galaxy Studios, LLC. Johnny Gat and Saints Row are trademarks of Koch Media GmbH. Fencer and Nidhogg are trademarks of Messhof LLC. Used by Permission. All rights reserved.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Operační systém: Windows Vista, procesor: Intel / AMD Dual Core, paměť: 2 GB RAM, grafická karta: kompatibilní s DirectX 10 / DirectX 11, DirectX: verze 10, síť: širokopásmové připojení k internetu, Prostor, Zvuková karta: Kompatibilní s DirectX 10, Další poznámky: Operační systém může potřebovat aktualizaci pro podporu knihoven DirectX 11.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet