Sonic Adventure 2

Sonic Adventure 2

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Arkády

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry, které by mohly být normálně ohodnoceny nálepkou PEGI 3, ale obsahují scény, které mohou nahánět hrůzu. Scény částečně obsahující nahotu mohou být v takových hrách přítomny, ale nikdy v sexuálním kontextu.

Popis

Toto je boj mezi hrdiny a zločinci – zachráníš svět nebo ho dobudeš?

 

Stále trvá pátrání po Chaos Emeralds a mezi Hero a Dark je vyznačena frontová linie. Prožij dvě neopakovatelná dobrodružství s účastí slavných hrdinů a nových, stále se vracejících zločinců. Nastal čas zahájit bitvu, která rozhodne o osudu světa!

 

Sonic Adventure 2 se vrací na Playstation Network/Xbox Live Arcade/PC v digitální distribuci! Velká řada hrdinů a zločinců, excitující režimy zápolení pro více osob, Chaos Gardens a více než 30 etap plných děje - a to všechno v HD!

 

Charakteristika hry:

  • Zachraň svět jako hrdinové - Sonic, Tails a Knuckles anebo rozsévej chaos jako Shadow, Dr. Eggman a Rouge. Využij jejich jedinečných dovedností a schopností!
  • Ponechej na chvíli stranou hlavní dějovou linku a hoď rukavici kámošovi v režimu pro dva hráče – zúčastni se karetní soutěže nebo jiných režimů soupeření!
  • Trénuj své zvíře, Chao, rozvíjej jeho statistiky a využívej jeho dovednosti v jedinečných  minihrách!
  • Utkej se se 150 unikátními misemi ve 30 etapách plných děje!

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Operační systém: Windows XP / Vista / 7, Procesor: Pentium 4 @ 3.2 GHz / Athlon 64 3000+ nebo ekvivalent, Paměť: 1 GB RAM, Grafická karta: 256 MB (NVIDIA GeForce 8600 / AT Radeon HD3650) 9.0c, Pevný disk: 3 GB, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX

DLC

Sonic Adventure 2: Battle Mode DLC (PC) DIGITAL

65Kč

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet