Wolfenstein: The New Order (PC) DIGITAL

Wolfenstein: The New Order (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Střílečky/FPS, Akční

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi18

Popis

Wolfenstein: The New Order oživuje sérii, která stála u zrodu stříleček z vlastního pohledu. V Machine Games, studiu sdružujícím skupinu zkušených vývojářů známých především svojí prací na příběhových hrách, vytvořili nový Wolfenstein tak, aby nabízel propracovaný herní příběh společně s akcí, dobrodružstvím i souboji z vlastního pohledu.

 

Wolfenstein, intenzivní, filmový a provozovaný na idTech 5 enginu od id Software provede hráče celou Evropou, aby zničil nacistickou válečnou mašinerii. S pomocí malé skupinky odbojářů infiltrujte zařízení s tou nejvyšší ostrahou, bojujte s nacistickými high-tech legiemi a ovládejte superzbraně, které dobyly nejen Zemi.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Akce a dobrodružství: Dechberoucí mise ve Wolfensteinovi obsahují útok na pobřežní pevnost na baltickém pořeží, podmořský průzkum, ovládání nacistických válečných strojů a spoustu dalšího - to vše vytváří osvěžující akčně dobrodružný zážitek.
  • Příběh a postavy: Vysokooktanová akce a vzrušující dobrodružství se prolíná s napínavým, extrémně pohlcujícím příběhem se zapamatovatelnými charaktery.
  • Historie a prostředí: Objevte neznámý svět, zasazený do 60. let, ovládaný známým nepřítelem - tím, který změnil a obrátil historii, jakou známe my.
  • Výzbroj a souboje: Vnikněte do tajných výzkumných zařízení a vysoce chráněných skladů zbraní, abyste si vylepšili vaše nástroje destrukce. Zažijte intenzivní souboje z vlastního pohledu proti přerostlým nacistickým robotům, super vojákům a elitním komandům.

 

 

© 2014 ZeniMax Media Inc. Vyrobeno ve spolupráci s MachineGames. MachineGames, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax a přidružená loga jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky ZeniMax Media Inc. v USA a/nebo jiných zemích. Wolfenstein, stylizovaný symbol W a přidružená loga jsou registrovanými ochrannými známkami nebo ochrannými známkami id Software LLC v USA a/nebo jiných zemích. Všechny ostatní ochranné známky nebo obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

 

Wolfenstein®: The New Order™ obsahuje smyšlený příběh zasazený do alternativního světa 60. let 20. století. Jména, postavy, organizace, místa a události jsou smyšlená nebo využitá ve fiktivních souvislostech. Příběh nebo obsah této hry nemá v úmyslu a neměl by být vykládaný jako omluva, oslava nebo podpa víry, ideologií, událostí, akcí, osob nebo chování nacistického režimu nebo zlehčování jejich válečných zločinů, genocity nebo jiných zločinů proti lidskosti.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

64-bitové Windows 7/Windows 8; Intel Core i7 nebo obdobné AMD; 4 GB RAM; GeForce 460, ATI Radeon HD 6850; 50 GB volného místa na disku


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet