The Escapists 2 (PC/MAC/LX) DIGITAL

The Escapists 2 (PC/MAC/LX) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, Dobrodružné, Simulace, Arkády, Hry pro Mac, Hry pro Linux, Nezávislé, Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi7

Popis

Vězení v režimu pískoviště!

 

Vsaď všechno na jednu kartu, abys mohl utéct z nejtěžších vězení na světě. Objevuj největší vězení, jejich patra, střechy, ventilační šachty a podzemní tunely.

Žij podle vězeňských zásad: choď na nástupy, vykonávej vězeňské úkoly, drž se ustálené rutiny… a potichu kuj plány, jak se dostat ven!

Zdrhej z různých míst – od ledového vězení Fort Tundra po vlak řítící se pustinou nebo dokonce mimo naši atmosféru!

 

Vytvoř si vlastního vězně!

Nastal čas zařídit, aby vězeň patřičně vypadal. Vybírej z obrovského arzenálu prvků. Ať je  Tvoje postava výjimečná! Koneckonců, když plánovat velký útěk – tak na úrovni.

Uteč s doprovodem!

Spoj síly s 1–3 známými a dohromady vytvoříte neporazitelný tým mistrů útěků – a provedete nejsmělejší útěky v dějinách! Setkejte se online anebo na gauči a chystejte se na záludná dobrodružství! Spolupráce vám umožní připravit mnohem propracovanější a smělejší plány.

Máš chuť si trochu zasoupeřit? Naskoč do režimu soupeření a dokaž, že své známé převyšuješ dovedností utéct z každého vězení! Pokud všechno zklame, vyřešte si to na vězeňském dvoře. Pěstmi.

Vypracuj plán útěku!

Pobyt ve vězení vyžaduje kreativitu a omezuje zdroje dostupného nářadí. Pro dosažení cíle musíš vytvořit zbraň a nástroje tím, že vzájemně mezi sebou spojíš předměty každodenní potřeby jako je třeba mýdlo nebo ponožky. Kraď vidličky z jídelny a vykopej ve své cele tunel. Z novin vytvoř plakát a použij pásku k ukrytí důkazů. Rychle se přesvědčíš, že šedá páska řeší (skoro) všechny problémy!

Připrav se na zápasy!

V Escapists 2 je zaveden nový systém boje, díky čemuž jsou vězeňské bitky ještě lepší. Blokuj údery a spojuj různé útoky, a zároveň si drž od protivníka odstup, abys získal převahu. Pamatuj na posilovnu, tam získáš trochu svalů.

Nové způsoby útěku!

Každé další vězení bude mít ještě více přísnější režim – proto plány útěků musí být mnohem… rafinovanější. Z každého vězení se dá utéct mnoha způsoby. Zkus například připravit mixturu, pomocí které nafinguješ svoji smrt. V takovém případě márnice za tebe udělá celou práci!

 

Charakteristika

  • 10 vězení
  • 4-osobní režimy kooperace a rivalizace v masové rozehrávce
  • Režim drop-in/drop-out, online a na děleném monitoru
  • Více než 300 možností personalizace
  • Mnohopatrová vězení

Systémové požadavky

Systémové požadavky

PC

minimum:

Operační systém: Windows 7 / 8.1 / 10 (32bitový), Procesor: Intel Dual Core 6600 @ 2.4GHz, Paměť: 2 GB RAM, Grafická karta: Intel 4400, GeForce GTX 280, DirectX: , Místo na disku: 2 GB volného místa, Zvuková karta: Windows kompatibilní

 

 

DOPORUČUJEME:

Operační systém: Windows 7 / 8.1 / 10 (64bitový), Procesor: i5-2500k@3.3GHz, AMD FX 6300 3.5GHz, Paměť: 4 GB RAM, Grafická karta: GeForce GTX 750, AMD R7 370, DirectX: 11, Místo na disku: 2 GB volného místa, Zvuková karta: Windows kompatibilní

 

MAC

TBC

 

SteamOS + Linux

TBC


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet