SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE (PC) STEAM

SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE (PC) STEAM

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Popis

Chamtivost tě neosvobodí.

A ty jsi přesto pořád tady. Chceš víc.

Dobrá. Jak chceš. Víš, že to neskončí dobře.

 

Stojíš uprostřed přestřelky. Salva zpomalených střel se pomalu blíží k tvému obličeji. Vidíš zářivě červené nepřátele zamrzlé na místě, jak běží k tobě. Se zbraní v ruce překračují roztříštěné ostatky soupeřů, které se ti právě podařilo zlikvidovat.

Všechno je ostré, tiché a nehybné. Na rudých křišťálových střepech, které pokrývají studenou betonovou podlahu, se odráží světlo. Puška se pomalu točí, zatímco letí vzduchem. Zbraň, kterou upustil nepřítel, když jeho umírající tělo vybuchlo v záplavě jasných rudých šrapnelů.

 

 

Na chvilku se zamyslíš. Tady už to přece znáš. Nejsi tu poprvé.
Možná že tentokrát to bude opravdu něco znamenat.

Nadechuješ se. Uděláš úkrok na stranu. Tvoje ruka se natahuje po zbrani. Jako už tolikrát předtím.

Všechno propuká v akci. Doufáš, že tentokrát to bude jiné.

 

Hra MIND CONTROL DELETE, vybudovaná na základech SUPERHOT a SUPERHOT VR, ti přináší další úžasný zážitek typický pro SUPERHOT.

Čas běží, jen když běžíš ty. Nepřátelé se řítí ze všech stran. Máš kompletní kontrolu, zatímco se musíš prostřílet a prosekat desítkami a desítkami čím dál náročnějších bojových střetů. Čím blíž budeš k jádru, tím budeš silnější. Dáš dohromady arzenál schopností a zbraní. Odkryješ střípky vzácných znalostí - odhalíš smysl, po kterém tolik prahneš.

Střílíš a sekáš. Jdeš kupředu. Opakuješ. Opakuješ. Opakuješ. Stává se z toho rituál. Začíná to zase něco znamenat.

 

MIND CONTROL DELETE, třetí hra ze série SUPERHOT, ti přináší další vhled do světa SUPERHOT, další příběh, další typickou hratelnost. Pokračuj ve zpomaleném tanci plném zkázy mnohem déle než kdy dřív.

 • Mnohem větší než předchůdci. MCD tě uchvátí svým světem na celé dny plné čím dál výbušnějšího zpomaleného souboje.
 • Víc mechanismů v arzenálu než kdy dřív. Experimentuj s různými styly hry, různou výbavou pro postavu, různými způsoby, jak přechytračit a porazit nepřátele.
 • Víc síly, kterou můžeš během hry nashromáždit. Získej schopnosti, hacky, speciální techniky a porážej vlny čím dál nebezpečnějších nepřátel.
 • Víc postav, které můžeš ovládat a které proti tobě může nepřítel poslat. Otestuj svůj arzenál triků a zbraní proti čím dál chytřejším a nebezpečnějším soupeřům.
 • Víc ladění během téměř čtyřletého vývoje v Early Access. MCD nabízí vyladěnější, ostřejší, blýskavější zážitek než jakákoliv dosavadní hra SUPERHOT.
 • Víc smyslu?

Je to VR? Bude to VR?

MCD je běžná hra, nikoliv VR. Je navržená pro konvenční obrazovky a delší herní relace. Pokud se ti líbí SUPERHOT VR, pak tě bude bavit i původní SUPERHOT a MCD.

Pořád pracujeme na nových věcech, ale produkovat skvělé věci chce čas. Může to nějakou dobu trvat, než budeme spokojení s dalším VR projektem, abychom ti ho mohli ukázat.

Je to zdarma?

Jsme nesmírně vděční za to, že ve vás máme tak obrovské a nápomocné publikum. Abychom dali alespoň zčásti najevo, jak velké máme štěstí, že vás máme, rozdáme dva miliony kopií hry těm z vás, díky kterým tohle všechno bylo vůbec možné.

Pokud máš zakoupený původní SUPERHOT nebo si ho koupíš 16.07.2020, pak se ti MIND CONTROL DELETE přidá automaticky do herní knihovny. Podrobnosti najdeš v častých dotazech.

Hru znám z Early Access. Mám si ji zahrát znovu?

Děkujeme ti. Tvůj čas a tvoje podpora pro nás byly nedocenitelné. Nezapomeň si přidat jméno na seznam autorů, pokud ho tam ještě nemáš.

Základní části hry jsme od vydání první verze na Early Access přepracovali a změnili asi šestkrát. Tu nejlepší práci jsme odvedli během posledních několika měsíců, dali jsme nová křídla příběhu a herním mechanismům, které jsme chtěli v MCD mít. Hra je lepší, ostřejší, větší než kdy dřív.

A možná, opravdu možná, to teď všechno i něco znamená.

 

Mockrát děkujeme našim úžasným hráčům, podporovatelům na Kickstarteru a komunitě Early Access.
Bez vás bychom to nedokázali.

Tým SUPERHOT

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

  • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
  • OS: Windows 10
  • Procesor: Intel Core2Quad Q6600 2,40 GHz
  • Paměť: 8 GB RAM
  • Grafická karta: GeForce GTX 650 (1024 MB Ram)

DOPORUČENÉ:

  • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
  • OS: Windows 10
  • Procesor: Intel Core I5-4440 3,10 GHz
  • Paměť: 8 GB RAM
  • Grafická karta: GeForce GTX 660 (2048 MB Ram)

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet