Starpoint Gemini 2 - Gold Pack (PC) DIGITAL

Starpoint Gemini 2 - Gold Pack (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

RPG, Simulace, Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Nedostupné

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu. Hra obsahuje prvky násilí.

Popis

Starpoint Gemini - Gold Pack obsahuje:

 • Grę Starpoint Gemini 2
 • DLC Starpoint Gemini 2: Origins
 • DLC Starpoint Gemini 2: Secrets of Aethera
 • DLC Starpoint Gemini 2: Titans

 

 

Ovládej a kormidluj svou vlastní kosmickou loď a létej po galaxii ve 3D v této taktické kosmické simulaci s obrovským množstvím her RPG! Vesmír ještě nikdy nebyl tak pohostinný - avšak představy mohou klamat...

Uplynuly 2 roky od ukončení druhé války o Gemini, situace ve válkou poničeném systému  má k řešení ještě dále než kdy jindy. Skupina bojovníků za svobodu nazvaná Gemini League teď byla podstatně zredukována, po ztrátě svých vůdců nedisponuje žádnou mocí ani vlivem. Mezitím Impérium znovu využilo otevřený Starpoint pro převzetí kdysi vzbouřeného sektoru Gemini - a dokonce více. 

Mnoho imperiálních flotil válečných lodí a obrovských mateřských lodí rozdrtilo každý projev odporu. Situace vypadala nezajímavě, když Impérium náhle zastavilo svou armádu a s obrovskými silami se soustředilo na opevnění Starpointu. Zanedlouho se rozneslo, že se obávají něčeho, co k nim míří bránou T, která měla být pilířem Impéria. Co se to blíží k sektoru, že se dokonce i mocné Impérium klepe strachy?

Starpoint Gemini 2 zavede hráče na dech tající se cestu s temnými tajemstvími a nepředstavitelnými zvraty situace, které konečně odhalí nepravděpodobnou pravdu...

Klíčová charakteristika:

 • Složitý, ale na používání jednoduchý systém RPG, spojený s dynamickým bojem ve 3D v reálném čase.
 • Poznej dynamický herní svět, který je jedním celkem, nerozdělený na řadu samostatných map.
 • Využij Bránu T, časoprostorové tunely a průchody k rychlejšímu cestování po celém systému Gemini.
 • 50 různých frakcí, od států a společností po ztroskotance, bojující o moc, s více než 100 zbožím k výměně nebo převzetí.
 • Speciální licence k získání z různých frakcí, nabízející rozmanité bonusy a odblokovující nové opce.
 • Najmi si kapitány cestující s tebou a sdílej s nimi svůj osud, zaměstnávej důstojníky na klíčových pozicích na své lodi (inženýry, navigátory, stratégy).
 • Náhodné mise jsou generovány podle činů hráče a loajality.
 • Více než 70 jedinečných lodí s možností úplného vylepšení pomocí různých systémů, mj. o věžičky na lodi a obrovský arzenál ničitelských zbraní k rozdrcení nepřítele.
 • Přímé ovládání lodi zajišťuje plnou immersi.
 • Vyspělá fyzika díky technologii NVidia PhysX.

Starpoint Gemini © 2013-2015 Little Green Men Games. Developed by Little Green Men Games. Licensed exclusively worldwide to and published by Iceberg Interactive B.V. All brands, product names, and logos are trademarks or registered trademarks of their respective owners. All rights reserved. Made in Europe.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

minimum:

Operační systém: Microsoft Windows 7, 8, Procesor: 2,2 GHz Dual core, Paměť: 2 GB RAM, Grafická karta: Kompatibilní s DirectX 10 512MB RAM, DirectX: Verze 10, Místo na disku: 8 GB s DirectX

 

DOPORUČUJEME:

Operační systém: Microsoft Windows 7, 8, procesor: 3,0 GHz Dual core, Paměť: 4 GB RAM, grafická karta: kompatibilní s DirectX 11 1 GB RAM, DirectX: verze 11, místo na disku: 8 GB volného místa, s DirectX


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet