Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Nezávislé, Plošinovky, Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi7

Popis

SHINY - roboti mohou také mít srdce!

 

Ponechán svému osudu, po tom, jak lidstvo opustilo planetu Aurora, která je odsouzena k zániku. Robot Kramer 227 musí najít způsob, jak posbírat energii a zachránit své robotické přátele předtím, než se s planetou srazí vlastní slunce. Na svojí cestě bude Kramer prohledávat planetu a překonávat náročné překážky, ale zároveň se snažit zachránit omezené zásoby životní energie, aby mohl napájet sebe a své přátele na cestě do bezpečného útočiště.

 

Kramer bude shromažďovat a sdílet energii s ostatními roboty, bude se rovněž snažit uniknout před hrozbami, které na ně při tomto dobrodružství číhají. Bude muset vyskočit na každou platformu v každém koutu 20 velkých úrovní, aby mohl najít všechny své přátele. Energie na Auroře rychle dochází, takže Kramer bude muset sbírat baterie nebo použít generátory k nabíjení, protože na každou svou činnost potřebuje energii. Různá posílení sbíraná podél cesty, jako například tryskové batohy, energetické sféry a regulátory teploty, mu můžou pomoci na této důležité pouti k záchraně životů.

 

Shiny je hra o záchraně životů, takže je bez násilí.

 

Vlastnosti hry:

  • Užijte si plošinovou akční hru bez brutality.
  • Objevte 20 velkých úrovní.
  • Spravuj svoji energii – je to zdroj života robotů!
  • Užijte si zajímavá posílení, která se nachází podél cesty.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Operační systém: Windows 7 / 8 (64-bit), Procesor: Intel Core i3, Paměť: 4 GB RAM, Grafická karta: NVidia GeForce GTX 550 nebo jiná s odpovídajícím výkonem, kompatibilní s DirectX: Verze 11, Místo na disku: 5 GB dostupného místa, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX® 11


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet