Mortal Kombat: Komplete Edition (PC) DIGITAL

Mortal Kombat: Komplete Edition (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, Mlátičky, Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

Mortal Kombat Komplete Edition nabídne kritiky vychvalovanou hru a k ní i veškerý dříve vydaný stahovatelný obsah neboli DLC. DLC zahrnuje u fanoušků oblíbené bojovníky Skarlet, Kenshiho a Raina, stejně jako neblaze proslulého snového vraha Freddyho Kruegera. Hra obsahuje také 15 klasických skinů a tři klasické fatality, tedy doražení protivníka - pro Scorpiona, Sub-Zera a Reptila.

 

Pod novým grafickým eginem se opět vrací mezi fanoušky oblíbená série, která je ještě víc brutální než kdy dřív. Mortal Kombat předvádí množství novinek, včetně tag team a prohloubeného příběhového módu, jaký nemá žádná jiná bojovka. Hráči si mohou vybrat z rozšířené řady herních ikon a vyzývat své přátele v tradičním 1 vs. 1 zápasech, nebo si zkusit některý z nových herních módů.

 

Mortal Kombat předvádí množství herních módů jako je třeba i online hraní. Až 4 hráči si mohou vyzkoušit tag team, 2 hráči se mohou spojit v novém "Co-op Arcade Mode" nebo bojovat proti jinému týmu online.

 

 

Mortal Kombat, the dragon logo, NetherRealm Studios, NetherRealm logo, všechny postavy a související prvky jsou obchodními známkami © Warner Bros. Entertainment Inc.
©New Freddy Krueger a související postavy a prvky jsou obchodními známkami © New Line
WB GAMES LOGO, WBIE LOGO, WB SHIELD: TM & © Warner Bros. Entertainment Inc.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

OS: (32-bit) Windows Vista, Windows 7, Windows 8, CPU: Intel Core Duo, 2.4 GHz / AMD Athlon X2, 2.8 GHz, paměť: 2 GB, grafická karta: NVIDIA GeForce 8800 GTS / AMD Radeon 3850, directX: DX 10, Windows XP a DirectX® 9.0c nejsou podporovány


Názory (1)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Zakoupen produkt

Za super prachy skvělý port z konzole. Mlátičky jsou super!

Považujete tento názor za užitečný?

0|ANO NE|0

Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet