Mafia III (PC) DIGITAL

Mafia III (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, Akční

Jazyková verze:

České titulky

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Popis

 Teď nové DLC zdarma! Vyberte si z úplně nového šatníku to nejvhodnější oblečení pro denní i noční život v New Bordeaux.

1968. New Bordeaux.

Po letech bojů ve Vietnamu zná Lincoln Clay tuhle pravdu: rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro které zemřeš. Když jeho náhradní rodinu - černou mafii - zradí a vyhladí mafie italská, Lincoln vybuduje novou rodinu z popela té staré a začne si přes mafiány, kteří jsou za to zodpovědní, klestit cestu plnou pomsty a vojenského vybavení.

 

  • NEW BORDEAUX, PŘETVOŘENÉ NEW ORLEANS: Rozsáhlý otevřený svět ovládaný mafií dokreslený úžasnými vyhlídkami a dobovými zvuky.
  • SMRTÍCÍ ANTI-HRDINA: Staňte se Lincolnem Clayem, sirotkem a veteránem z Vietnamu, který pase po pomstě kvůli smrti své náhradní rodiny.
  • POMSTĚTE SE PO SVÉM: Vyberte si vlastní styl hry. Zlikvidujte italskou mafii pomocí brutální síly, silnými zbraněmi či plíživou zabijáckou taktikou.
  • NOVÁ RODINA Z POPELA TÉ STARÉ: Vybudujte novou zločineckou říši na základě rozhodnutí, které své poručíky odměníte a které zradíte.

 

 

© 2016 TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. VYVINULO STUDIO HANGAR 13. MAFIA, TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, 2K, HANGAR 13 A JEJICH PŘÍSLUŠNÁ LOGA JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY ČI REGISTROVANÉ OBCHODNÍ ZNÁMKY TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. IKONKY RATINGU JSOU OBCHODNÍ ZNAČKY THE ENTERTAINMENT SOFTWARE ASSOCIATION. VŠECHNY OSTATNÍ ZNAČKY JSOU MAJETKEM PŘÍSLUŠNÝCH VLASTNÍKŮ. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.

 

Tento produkt vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním koncového uživatele třetí strany: http://www.take2games.com/eula/

 

Na počítačích nacházejících se mimo území Evropy, Středního východu a Afriky není možné software ověřit.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Hardwarové požadavky budou upřesněny


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet