Fall of Light (PC/MAC) DIGITAL

Fall of Light (PC/MAC) DIGITAL promo akce

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Dobrodružné, RPG, Hry pro Mac, Nezávislé, Akční

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

Na samotném počátku byla pouze nesnesitelná, křičící prázdnota, ve které se svíjely bolestí degenerované duše, uvězněné v nicotě. Potom byla temnota proražena Světlem, a s ním přišlo teplo a pořádek. Nadešla éra lidí, která měla trvat mnoho epoch. Ale 14. epocha je epochou Temnoty…”

 

V roli Nyxe, starého, vysloužilého bojovníka, se vyhýbej stínům a najdi cestu k východu skrze křivolaké chodby ponurých sklepení, prodírej se po zrádných stezkách ponurého světa a bojuj se sluhy temnoty v zapomenutých chrámech. Na cestě ke tvému cíli se nachází mnoho hádanek a vražedných pastí – musíš odvést svoji dceru Aether na poslední místo na Zimi, ve stále ještě vládne světlo.

Hra Fall of Light, inspirovaná takovými tituly jako Dark Souls a ICO, odměňuje ty, kteří objevují svět na vlastní triko a činí z toho samostatné závěry. Potkej podivné postavy, prohledej každý kout a štěrbinu, abys našel ukryté tajemství, a také se dozvěď více o historii a mytologii pochmurného světa kolem sebe. Vyber si svoji oblíbenou kombinaci zbraně krátkého dosahu, kuší a štítů, zvol si svou pozici k boji a připrav se na střet s hordami prohnaných protivníků. A také především ochraňuj svoji dceru před protivenstvím, poněvadž ona je světlo prorážející temnotu a klíčem k nalezení zakázaných chodeb.

 Charakteristika hry:

  • 6 různých bojových postav, včetně obouručních zbraní a držení dvou zbraní
  • 7 tříd zbraní, jak na krátkou vzdálenost, tak i na velkou vzdálenost
  • Provázej a ochraňuj svoji společnici – Aether, indigové dítě
  • Bojuj se  Stíny, vojáky temna a podzemními bossy
  • Odhaluj nadsvět, prohledávej podzemí a chrámy, abys získal a využil speciální moc
  • Objev mnoho tajemství a vyřeš rozmanité místní hádanky

Systémové požadavky

Systémové požadavky

PC

minimum:

Grafická karta: GeForce GTX560 Ti 1GB VRAM, DirectX: Verze 11, Místo na disku: 1 GB volného místa, Zvuková karta: Windows 7/8 / 8.1 / 10, Procesor: Intel Core i3, Kompatibilní s DirectX® 9.0c

 

MAC

minimum:

Operační systém: MacOS 10.9 64bit, procesor: Intel i5 2.0 GHz +, paměť: 4 GB RAM, grafická karta: Radeon 6970M, místo na disku: 1 GB volného místa


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet