Dying Light (PC) Klíč Steam

Dying Light (PC) Klíč Steam

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

RPG, Dobrodružné, Akční

Jazyková verze:

Pełna polska

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor. Popis na zadní straně balení hry indikuje hlavní důvody proč hra získala určitý rating. Jde o osm označení představujících tyto druhy obsahu: násilí, vulgární mluva, riziko drog, sex, diskriminace, gamblerství a online hry s dalšími lidmi.

Popis

Dying Light je snem každého zabijáka zombíků. Jako zkušený parkourista se vydáváte do nebezpečné městské džungle, ve které hledáte zásoby a bastlíte podomácku vyrobené zbraně, abyste se mohli postavit hordám masožravých nepřátel zmutovaných neznámou epidemií. Jakmile slunce zapadne za horizont, z lovce se stává kořist, jak infikované stvůry pod rouškou tmy nabývají na počtu i na síle a kdy ještě vražednější Volatilové opouštějí svá hnízda, protože je čas krmení. Využijte veškeré své schopnosti a dostupnou výzbroj i výstroj, abyste se dočkali svítání.V rozlehlém a otevřeném prostředí se můžete vydat kamkoli a vylézt na cokoli. Ať už jste na lovu, nebo se naopak snažíte uniknout před infikovanými lovci, vždycky se městem pohybujete s ladností a rychlostí zkušeného parkouristy. Přeskakujte mezi střechami, překonávejte stěny i ploty, útočte na své nepřátele z výšky. Využijte své parkourové mistrovství jako ultimátní zbraň a přidejte do své útočné palety trochu kreativity. Dying Light dává hráčům svobodu pohybu, jakou jste v žádné z ostatních her s otevřeným světem dosud nepoznali.Spolupracujte s ostatními hráči v extrémních podmínkách zombie apokalypsy. Vezměte své kamarády na vzrušující bojovku, ve které budete přežívat v karanténní zóně, prožívat společně příběhovou kampaň a účastnit se speciálních kooperativních výzev. Ukažte, co ve vás je, a upravte si svoji postavu tucty unikátních převleků.

 

POZOR NA TMU

Prožijte si hrůzyplné napětí, když padne tma. Ve dne prozkoumáváte město a hledáte zásoby a zbraně. V noci se však věci dramaticky mění a svět infikovaných prochází strašlivou proměnou, která dává celé hře nový rozměr. Z vás coby denního lovce se záhy stává lovná zvěř. Infikovaní nabírají na síle, avšak v těch nejtemnějších koutech se pomalu probouzí i něco mnohem nebezpečnějšího, co se chystá na lov.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

  MINIMUM:
  • OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM)
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported.Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)
   RECOMMENDED:
   • OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
   • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz 
   • Memory: 8 GB RAM DDR3
   • Hard Drive: 40 GB free space
   • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM)
   • DirectX®: Version 11
   • Sound: DirectX® compatible
   • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported.Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)

  DYING LIGHT © Techland 2015. Published and Distributed by Warner Bros. Home Entertainment Inc. WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc.


  Názory (0)

  Průměr: +Přidat názor
  Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

  Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


  Otázky a odpovědi (0)

  Zeptejte se

  Nikdo se dosud na nic nezeptal


  Sdílet